PL / EN
HOTEL TRAUGUTTA3: NOWOCZESNE MIEJSCE Z HISTORIĄ W TLE

HOTEL TRAUGUTTA3: NOWOCZESNE MIEJSCE Z HISTORIĄ W TLE

Wielowymiarowe miejsce dla estetów, miłośników wypoczynku, historii i polskiej kuchni w nowoczesnej odsłonie.

Butikowy Hotel Traugutta3 w Białystoku stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą. Położony jest w odległości zaledwie 1.8 km od ścisłego centrum miasta, w zacisznym i ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. To także przestrzeń na mapie Polski, która stanowi pomost pomiędzy przeszłością a teraźniejszością, przypominając o tradycjach wojskowych i dążeniach niepodległościowych Polski.

Hotel Traugutta3 (fot. materiały prasowe)

HOTEL TRAUGUTTA 3: INNOWACYJNOŚĆ, TRADYCJA I WYGODA 

Hotel Traugutta3 to nowy obiekt z nowoczesną salą i zabytkową restauracją. Został oddany do użytku w 2018 roku przez właścicieli Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, firmę HASS, która posiada już ponad 15-letnie doświadczenie w organizacji przyjęć i konferencji.

Wyposażone, eleganckie sale bankietowo konferencyjne, z dostępem do światła dziennego, są doskonałym miejscem dla biznesowych zebrań, specjalnych wydarzeń i wykwintnych przyjęć. Na terenie znajdują się dwa bezpłatne parkingi - na 21 aut oraz podziemny. Obiekt dostosowano do osób niepełnosprawnych.

Hotel Tragutta3 oferuje 25 wyjątkowo zaprojektowanych pokoi w siedmiu kategoriach. Najmniejszy detal wyposażenia nadaje im unikalnego charakteru, aby zachwycić gości i zapewnić relaksującą atmosferę. Jasne i przestronne wnętrza, przyjemne tkaniny, wygodne łóżka oraz ciche otoczenie gwarantują odpowiednie warunki do pracy i wypoczynku.

Nowo otwarte SPA w Hotelu Traugutta3 (fot. materiały prasowe)

HOTEL TRAUGUTTA 3: NOWOCZESNE SALE KONFERENCYJNE

Jasną i przestronną Salę Sztabową na pierwszym piętrze przystosowano do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Jej niewątpliwym atutem jest duża ilość światła dziennego dzięki licznym uchylnym oknom oraz bezpośrednie wyjście na taras. Salę Sztabową wyposażono w system klimatyzacji, nowoczesne oświetlenie LED, wbudowane nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi, tablicę interaktywną z projektorem oraz bufet kawowy.

Przestronny Pokój Biznesowy na pierwszym piętrze, z dostępem do światła dziennego i uchylanym oknem, zapewnia odpowiednie warunki do zorganizowania spotkań i szkoleń w kameralnym gronie. Pokój wyposażony jest w system klimatyzacji, ekran oraz projektor Full HD.

Atutem Sali Bankietowej jest jej przestrzeń, dostęp do światła dziennego oraz parkiet z drewna dębowego i unikalne detale. Wyposażona w strefowy system nagłośnienia, oświetlenia i klimatyzacji oraz dwa ekrany w formacie 16:10 (wym. 290x181 cm) i projektory Full HD działające indywidualnie. System mobilnych i akustycznych ścian przesuwnych umożliwia podział Sali na dwie niezależne części.

Hotel Traugutta3 w Białymstoku (fot. materiały prasowe)

HOTEL TRAUGUTTA3: TĘTNIĄCA ŻYCIEM RESTAURACJA REGIMENT

Znajdująca się w zabytkowej willi z 1884 roku restauracja Regiment, zaskoczy urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań. Niegdyś samotna XIX-wieczna willa, dziś Restauracja Regiment stanowiąca część Hotelu Traugutta3. Miejsce tętni nowym życiem dzięki gościom oraz profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie. Dziś to zakątek pełen smaków i walorów estetycznych. W restauracji goście znajdą kulinarne inspiracje kuchnią polską w nowoczesnej odsłonie. Szef Kuchni Tomasz Siwkowski zaprasza do skosztowania wyrazistych smaków potraw z dziczyzny, ryb  oraz wegetariańskich. W ofercie znajduje się także szeroki wybór win i alkoholi.

Hotel Traugutta 3 - wnętrza (fot. materiały prasowe)

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: hotele | Hotel Traugutta3 | restauracje | kuchnia |

podobne artykuły