Logotyp serwisu lamode.info
UN ÉTÉ DE CHANEL: LATO WEDŁUG CHANEL

UN ÉTÉ DE CHANEL: LATO WEDŁUG CHANEL

Poznaj kreatywne kody Domu CHANEL w letnich przestrzeniach marki w Warszawie i Gdańsku!

Spis treści

1. DESIGN UN ÉTÉ DE CHANEL

2. LETNI CHANEL LOOK

3. LUKSUSOWE DOŚWIADCZENIA

4. UN ÉTÉ DE CHANEL - WARSZAWA

5. UN ÉTÉ DE CHANEL - GDAŃSK

29 czerwca 2020 roku CHANEL otworzyło w Warszawie unikatową przestrzeń UN ÉTÉ DE CHANEL (LATO CHANEL). Miejsce, zaaranżowane pod gołym niebem i inspirowane kodami Domu, zaprasza do świata zapachów i kosmetyków CHANEL, aby każdy mógł się przekonać o kreatywności i kunszcie marki.

Nowoczesna przestrzeń CHANEL zlokalizowana jest w Elektrowni Powiśle, niedawno otwartym obiekcie blisko Wisły i Centrum Nauki Kopernik. Strefa francuskiej marki została zaprojektowana z myślą o tym, by oferować klientom nowy sposób doświadczania marki i jej przeobrażającej mocy. Klienci zapraszani będą do przeżycia luksusowych doznań. Odwiedzających będzie obsługiwał zespół specjalistów – wszystko z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.

fot. materiały prasowe

DESIGN UN ÉTÉ DE CHANEL

Aranżacja przestrzeni odzwierciedla unikatowe kody Domu CHANEL: kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem. W nastroju lata i wakacji CHANEL zachęca do chwili relaksu dla urody w epicentrum ruchliwego miasta.

LETNI CHANEL LOOK

CHANEL zaprasza do odkrywania urodowego niezbędnika na lato. Subtelnie mieniąca się cera, słoneczny blask i efekt naturalnej opalenizny to idealny letni look według francuskiej marki. Kolekcja lekkich i trwałych produktów do makijażu LES BEIGES SUMMER OF GLOW perfekcyjnie rozświetla skórę. Dzięki nim lato jest pełne blasku i nigdy nie mija. Naturalna, zdrowa opalenizna, a do tego wyjątkowo świeży zapach i połyskujące usta – czy to nie brzmi jak wieczne wakacje w promieniach słońca? Na miejscu warto skorzystać z porad wizażystek i konsultantek CHANEL oraz wypróbować spersonalizowany makijaż na sobie.

fot. materiały prasowe

LUKSUSOWE DOŚWIADCZENIA

Inauguracja UN ÉTÉ DE CHANEL promuje linie Les Beiges i LES EAUX DE CHANEL. Pierwsza skupiona jest na makijażu delikatnym niczym bryza i rozświetlonym letnim blaskiem. Druga to nowy rozdział w historii zapachów CHANEL, kompozycje inspirowane destynacjami uwielbianymi przez Gabrielle Chanel. LES EAUX DE CHANEL, niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, wzbudzają tak sugestywne wrażenie świeżości, że zabierają w podróż. Do odkrycia poleca się również linia produktów pielęgnacyjnych HYDRA BEAUTY, w których wykorzystano właściwości białej kamelii oraz technologię mikrofluidyki.

Bezpłatne usługi, takie jak doradztwo w samodzielnym wykonaniu makijażu oraz odkrywanie zapachów, oferowane będą w ramach absolutnie wyjątkowej oferty CHANEL. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w zajęciach Face Fitness, uczestniczyć w treningu jogi, zrobić zdjęcia w foto kąciku CHANEL, skorzystać z usługi wysyłki pocztówek oraz odprężyć się w strefie relaksu z orzeźwiającym drinkiem w dłoni. Zapraszamy!

fot. materiały prasowe

UN ÉTÉ DE CHANEL - WARSZAWA

29 czerwca – 12 lipca 2020

Adres:

Elektrownia Powiśle

Ul. Dobra 42, 00-312 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela od10:00-22:00

 

UN ÉTÉ DE CHANEL - GDAŃSK

31 lipca – 14 sierpnia 2020

Adres:

Forum Gdańsk, Targ Sienny 7

80-806 Gdańsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela: 10:00-22:00

 

#UNETEDECHANEL

#SUMMEROFGLOW

 

W galerii zobaczycie ekskluzywną fotorelację z eventu otwarcia UN ÉTÉ DE CHANEL w Warszawie, z udziałem redaktor naczelnej Agaty Tanter. Więcej na Instagramie @agatatanter!

tagi: Elektrownia Powiśle | Warszawa | Chanel |

podobne artykuły