PL / EN
HOLLYWOODZKA WILLA JENNIFER LOPEZ

HOLLYWOODZKA WILLA JENNIFER LOPEZ

Beverly Hills, osiedle bogatych i sławnych ludzi, powierzchnia 3. tysięcy metrów kwadratowych i zapierający dech w piersiach widok na Miasto Aniołów – przedstawiamy Wam przepiękny dom latynoskiej piosenkarki, Jennifer Lopez

 

Piosenkarka, aktorka, tancerka, słynna już ikona popkultury uwielbia luksus. Nie bez przyczyny uważana jest za divę i jak na nią przystało mieszka w jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości USA. Jennifer Lopez jest właścicielką kilku ekskluzywnych nieruchomości, które zlokalizowane są w różnych częściach Stanów Zjednoczonych, m.in. Miami czy Nowym Jorku. My postanowiliśmy wziąć pod lupę nowoczesną posiadłość J.Lo w Beverly Hills.

 

 

Luksusowy dom ulokowany jest na prywatnym, zamkniętym osiedlu Mulholland Drive i posiada własny podjazd. Nie dziwi nas takie udogodnienie, ze względu na czyhających na nią wszędzie czujnych paparazzi. W tej posiadłości Amerykanka nie tylko może liczyć na prywatność, ale także na komfort. W środku znajdują się cztery sypialnie z łazienkami, olbrzymi salon, spa oraz ogród o powierzchni ponad dwóch hektarów, w którym znajdują się korty tenisowe, baseny oraz eleganckie fontanny. Wnętrze urządzone jest w jasnej, stonowanej kolorystyce – głównie bieli, dzięki czemu willa prezentuje się niezwykle czysto i elegancko, a jednocześnie bardzo modernistycznie. Dodatkowym atutem posiadłości są ogromne okna, które zapewniają panoramiczny widok na zapierający dech w piersiach krajobraz przepięknej okolicy.

 

 

Bevery Hills to według ludzi związanych z show biznesem najlepszy z możliwych adresów. Zobaczcie bajeczną posiadłość J.Lo zlokalizowaną w najbardziej prestiżowej dzielnicy tego miasta.

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Jennifer Lopez dom | domy gwiazd | dom Jennifer Lopez w Beverly Hills | domy gwiazd w Beverly Hills | Jennifer Lopez |

podobne artykuły