PL / EN
HI END – POZNAJCIE MŁODĄ POLSKĄ MARKĘ

HI END – POZNAJCIE MŁODĄ POLSKĄ MARKĘ

Czy przestrzeń, świadomość lub cielesność mogą stać się inspiracją do tworzenia ubrań? Oczywiście, że tak! Przedstawiamy Wam młodą polską markę Hi End, o której już wkrótce pewnie będzie bardzo głośno.

Świadomość jako ciało, jako forma, jako myśl. Jako myśl, zawierająca formę, w której przebywa ciało. Zastanawiacie się skąd pochodzi powyższy cytat? Wbrew pozorom nie jest to fragment eseju filozoficznego, lecz nieco niecodzienny sposób, w który Monika Zygmunt opisuje podstawy swojej marki Hi End.

 

 

Wychodząc z założenia, że ubrania pełnią nie tylko czysto użytkową funkcję, lecz stanowią także przestrzeń do indywidualnej ekspresji każdej jednostki oraz swoisty wyznacznik osobistej filozofii i wartości, projektantka zdecydowała się tworzyć uniwersalne projekty i biżuterię o prostym kroju i zmiennej, żywej formie.

 

Dlatego też, wśród propozycji Hi End znajdziemy oversize’owe tuniki, sukienki, szale, tuby, spódnice czy leginsy, wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów i utrzymane w  bardzo oszczędnej palecie kolorystycznej. Projekty marki znajdziecie na portalu fullofstyle.pl lub w warszawskim showroomie Full of Style przy ulicyFrascati 4/2. 

 

 

Ubrania jako odwzorowanie unikalnych i ulotnych momentów, składających się na nasze życie? Intrygujący pomysł.

 

W galerii znajdziecie lookbook kolekcji Opposing Void and Duality.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Hi End | Monika Zygmunt | Hi End kolekcja | Hi End polska marka | fullofstyle |

podobne artykuły