PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FREJA BEHA ERICHSEN TWARZĄ RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/2014!

FREJA BEHA ERICHSEN TWARZĄ RESERVED JESIEŃ ZIMA 2013/2014!

Wiadomość z ostatniej chwili! Freja Beha Erichsen zastąpi Carę Delevingne i pojawi się w następnej kampanii Reserved. Koniecznie dowiedzcie się więcej!

Myśleliście, że Cara Delevingne reklamująca polską sieciówkę będzie największym hitem tego roku? Nic bardziej mylnego. Reserved lubi działać z prawdziwym rozmachem i do następnej kampanii zangażowało prawdziwą super gwiazdę modelingu i ulubienicę największych projektantów – hipnotyczną Freję Behę Erichsen - o czym informujemy Was jako pierwsi!

 

 

Wiadomo już, że całość zdjęć wykonano w urzekających surowym pięknem krajobrazach Szkocji, zaś tajemnicza Dunka pozowała w  ubraniach z kolekcji jesień/zima 2013/2014. Jak myślicie, czego możemy spodziewać się po najnowszej kampanii Reserved? Znając drapieżny styl Freji Behy oczekiwalibyśmy kolekcji o dość mrocznym, zadziornym charakterze, w której nie brakowałoby nawiązań do święcącego ostatnio triumfy punku w wersji haute couture.

 

 

Jesteśmy pod wrażeniem wyboru i nie możemy doczekać się pierwszych zdjęć z kampanii!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i przypomnijcie sobie niektóre z poprzednich osiągnięć topmodelki.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Freja Beha Erichsen | Freja Beha Erichsen dla Reserved | Reserved jesień zima 2013/2014 | Reserved kolekcja jesień zima 2013/2014 | Reserved kampania jesień zima 2013/2014 | Reserved |

podobne artykuły