PL / EN
HI-END – LOOKBOOK KOLEKCJI W.A.T.E.R. 2013/2014

HI-END – LOOKBOOK KOLEKCJI W.A.T.E.R. 2013/2014

Ciekawe wariacje na temat formy w najnowszej kolekcji polskiej marki HI-END na sezon 2013/2014. Zobaczcie lookbook W.A.T.E.R.

Cielesność to kluczowy temat każdej kolekcji polskiej marki HI-END. Podobnie jest w  przypadku Where Ashes Turn Evil Round (W.A.T.E.R.), czyli najnowszych propozycji projektantki Moniki Zygmunt.

 

W kolekcji, paleta kolorystyczna została ograniczona tylko i wyłącznie do czerni. Dzięki temu jeszcze bardziej zwracamy uwagę na kroje i formy, które odgrywają w niej pierwszoplanową rolę.

 

Każdy z prezentowanych modeli jest wariacją na temat konkretnej formy, znanej nam z poprzednich kolekcji marki. Część z nich ulega przeskalowaniu i wydłużeniu, jeszcze inne zwracają na siebie uwagę wysuniętą do przodu linią szwu i wykończeniem. Tego rodzaju manipulacja proporcjami nadaje szczególny charakter kolekcji HI-END.

 

Projektom polskiej marki możecie przyjrzeć się z bliska, podczas zbliżającej się kolejnej edycji HUSH Warsaw, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Targi odbędą się w sobotę i w niedzielę – 7 i 8 grudnia. Znajdziecie na nich około 90 polskich i zagranicznych marek. 

 

Oprócz tego, HI-END dostępne jest w butiku Full Of Style w Złotych Tarasach oraz w sprzedaży online na stronie marki i na platformie Showroom.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: HI-END | HI-END kolekcja | Monika Zygmunt | W.A.T.E.R. HI-END |

podobne artykuły