Logotyp serwisu lamode.info
HARATYK – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

HARATYK – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Nowości w modzie męskiej!

Spis treści

1. HARATYK: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

HARATYK: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Zapach świeżo skoszonej trawy, zmieszany ze spadającymi z drzew cytrusami. O poranku po domu rozchodzi się mieszanka zapachów, intensywnej kawy, świeżych owoców, wyciągniętego z pieca pieczywa. Przepalone słońcem, jednak ciągle żywe barwy zieleni, błękitnego nieba, rozgrzanego piasku plaży. Gdzieś znad morza powiewa delikatna bryza, dająco drobinę wytchnienia. Tak mogłyby wyglądać pocztówki z raju. Wspomnienie o wakacjach. Gdzieś między pograniczem włosko-francuskim, a może dalej na południu Włoch.

Taki obraz stał się punktem wyjścia dla najnowszej kolekcji wiosna lato 2018 marki Haratyk. Dość naturalnym skojarzeniem pozostaje estetyka filmów Luca Guadagnina – „Jestem miłością" i „Nienasyceni". Z filmów mistrza włoskiego kina zaczerpnięto przede wszystkim paletę barw, gdzie musztarda łączy się ze śliwką, granat z oliwką, lekkie szarości miksują się z bielą.

fot. materiały prasowe 


Proponowana kolekcja oddaje estetykę marki. Jest świeżą alternatywą dla linii Made To Measure. Lekkie lny, chłodne wełny, jedwab czy miękkie kupro łączą się idealnie z jeansem. Bezkonstrukcyjne marynarki oraz miękkie koszule dają poczucie lekkości i sprawdzą się w codziennych obowiązkach w mieście, jak również mogą być najlepszym rozwiązaniem na letnie wypady. Nowością są wygodne spodnie z wysokim stanem, które staną się ciekawym uzupełnieniem każdej szafy.

POLECAMY: NAJLEPSZE KAMPANIE POLSKICH MAREK MODOWYCH 2018

Kolekcją wiosna lato 2018 Haratyk zaprasza do zanurzenia się w letniej beztrosce, szukania nowych przeżyć, wakacyjnego zapomnienia. Skierowana została do tych, którzy chcą uzupełnić swoją garderobę o oryginalne, starannie wykończone projekty, które w luźny sposób korespondują z męską klasyką. Projekty przygotowane są z wielką dbałością tak, aby mogły być noszone przy różnych okazjach i w różnych konfiguracjach.

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć po więcej nowości z linii marki Haratyk!

tagi: Haratyk | wiosna lato 2018 | kampania | TRENDY |

podobne artykuły