Logotyp serwisu lamode.info
HANNELI MUSTAPARTA DLA MASSIMO DUTTI

HANNELI MUSTAPARTA DLA MASSIMO DUTTI

Norweska piękność, bloggerka i stylistka, Hanneli Mustaparta w inspirującym filmie „Inside Hanneli” dla Massimo Dutti – musisz to zobaczyć!

Inside Hanneli to krótka historia przedstawiająca osobistą wizję świata Hanneli Mustaparta. W filmie wyreżyserowanym przez Hunter&Gatti dla Massimo Dutti pochodząca z Norwegii stylistka i dziennikarka modowa prezentuje wszystko, z czego składa się rzeczywistość, w której żyje; osobiste wartości, dawka dobrego humoru i codzienne realia mieszają się z odrobiną fantazji, naiwności i całą gamą emocji.

 

Styl i gust Hanneli doceniła sama Anna Wintour, kiedy w minionym roku zaliczyła ją do grona najbardziej wpływowych bloggerek na świecie. Obecnie zdolna 30-latka pracuje i mieszka w zatłoczonym Nowym Jorku. Nic więc dziwnego, że kiedy przyszło jej wybrać miejsce, w którym chciałaby zrealizować film dla Massimo Dutti zdecydowała się na inspirujący i malowniczy Marakesz. 

 

- „Pracowałam nad tym filmem w Maroko” – mówi Hanneli. – „Mogę spokojnie powiedzieć, że pogoda bynajmniej nie sprzyjała skokom do basenu, ale wspaniale spędziłam czas w Marakeszu, jeżdżąc na rowerze i podziwiając miejsca, w których kręciliśmy” – dodaje.

 

Hanneli Mustaparta to bardzo wrażliwa i uczuciowa osoba. Wkłada całe swoje serce we wszystko co robi, może właśnie dlatego świat mody tak bardzo ją ceni?

 

Obejrzyj film Inside Hanneli dla Massimo Dutti, autorstwa Hunter&Gatti.

 

źródło: www.youtube.com

tagi: Hanneli Mustaparta | Hunter&Gatti | Massimo Dutti |

podobne artykuły