PL / EN
MŁODA FOTOGRAF KAROLINA MIĄDOWICZ AUTORKĄ KAMPANII DAN HEN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

MŁODA FOTOGRAF KAROLINA MIĄDOWICZ AUTORKĄ KAMPANII DAN HEN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Karolina Miądowicz – młoda, ekstrawagancka, z głową pełną pomysłów i niesamowitym wyczuciem fotografka z Poznania jest autorką kampanii marki Dan Hen na sezon wiosna lato 2012. Zobaczcie efekty!

Wiosna i lato nieodłącznie kojarzą się z kwiatami. Czy to na miejskich klombach czy w przydomowych ogródkach czy wreszcie w postaci nadruków na ubraniach z sezonowych kolekcji.

 

To właśnie kwiaty zainspirowały fotograf Karolinę Miądowicz i stały się tłem prezentacji kolekcji marki Dan Hen wiosna lato 2012, w której (trochę na przekór) motyw ten został niemal pominięty. Co dostajemy w zamian? Całą paletę inspirujących wakacyjnych barw – od mandarynkowych pomarańczy, przez lazurowy niebieski, po róże, fiolety, korale, a także klasyczne połączenia black & white.

 

Na pierwszy plan wysuwają się inspiracje bardzo kobiecymi latami 50. – sukienki w kształcie litery A, krótkie, sportowe żakiety. Uwagę z kolei przykuwają spódnice w abstrakcyjne wielokolorowe wzory, z pogranicza psychodelii.

 

Karolinie Miądowicz asystował Bartek Tyliński, do współpracy przy sesji fotografka zaprosiła fryzjera Marcina Włodarczyka, makijażystkę Karolinę Zgołę, a przed jej aparatem stanęła modelka poznańskiej agencji Hook – Dobrawa. Zobaczcie efekty współpracy zgranego zespołu!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Karolina Miądowicz | Dan Hen | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły