Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY W KAMPANII

GWIAZDY W KAMPANII "KUPUJĘ U POLSKICH PROJEKTANTÓW"

Gwiazdy stawiają na polskich projektantów. Zobacz efekty kampanii społecznej KUPP zorganizowanej przez Dilemmas Magazine, w którą zaangażowały się m.in. Novika, Roma Gąsiorowska, Ramona Rey i Magda Steczkowska.

We wrześniu tego roku z ramienia Dilemmas Magazine ruszyła kampania społeczna Kupuję u Polskich Projektantów. Akcję wsparło aż dwanaście gwiazd, które na co dzień z chęcią sięgają po ubrania z metką polskich designerów. W ramach kampanii propagowane jest kupowanie wysokiej jakości odzieży i dodatków od rodzimych kreatorów mody, które jak podkreślają artyści wspierający KUPP, są doskonałą alternatywą dla sieciówek i marek luksusowych.

Każdy z artystów, w których gronie znaleźli się - Ada Fijał, Mateusz Szymkowiak, Ramona Rey, Roma Gąsiorowska, Magda Steczkowska, Novika, Anna Halarewicz, Anita Sokołowska, Leszek Stanek, Monika Lewczuk, Philippe Tłokiński oraz Aleksandra Radwańska -  wzięło udział w specjalnej sesji zdjęciowej, pozując przed obiektywem w stylizacjach złożonych z projektów polskich projektantów wraz z zaprojektowaną osobiście przypinką promującą akcję.

 

Premiera kolekcji badge zaprojektowanych przez polskie gwiazdy miała miejsce 1 grudnia podczas Jubileuszu Nocy Młodych Zdolnych. Aktualnie przypinki są do nabycia za pośrednictwem Dilemmas Magazine, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele promocji polskich projektantów.

 

W naszej galerii wszystkie gwiazdy akcji KUPP w obiektywie Adama Kruczka. Zobaczcie!

tagi: Kupuję U Polskich Projektantów | Ramona Rey | Roma Gąsiorowska | Novika | Anna Halarewicz | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły