PL / EN
ANJA RUBIK W ZJAWISKOWEJ KREACJI BALMAIN NA GALI FINAŁOWEJ TOP MODEL 2

ANJA RUBIK W ZJAWISKOWEJ KREACJI BALMAIN NA GALI FINAŁOWEJ TOP MODEL 2

Na finałowej gali Top Model Zostań Modelką pojawiła się Anja Rubik. W zjawiskowej kreacji marki Balmain prezentowała się wyjatkowo. Zobaczcie zdjęcia!

Gala finałowa programu Top Model to plejada pięknych, młodych i bardzo zestresowanych dziewcząt, których marzeniem było zostać światowej sławy modelką.

 

Wśród gości specjalnych wieczoru pojawiła się Anja Rubik, której sukcesy na arenie międzynarodowej zna niemal każdy. Jednym z nich jest z pewnością kampania reklamowa dla Balmain. To właśnie sukienkę tej marki wybrała modelka na wyjątkowy wieczór w Polsce. Obcisła mini w geometryczne wzory nie wymaga praktycznie żadnych dodatków. Rubik dobrała więc do niej jedynie czarne botki Balmain, a kropką nad i w całej stylizacji były makijaż i fryzura. Smokey eye w połączeniu z rozpuszczonymi włosami w kolorze platynowego blondu to kwintesencja sex appeal’u i kobiecości.

 

Kreacja Anji Rubik kosztowała 110 000 PLN w Polsce kolekcja Balmain dostępna jest w warszawskim butiku Moliera 2. Co sądzicie o takiej stylizacji?

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Balmain | Top Model | gwiazdy | stylizacje gwiazd | Anja Rubik |

podobne artykuły