Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA POKAZIE JESIENNO-ZIMOWEJ KOLEKCJI DENI CLER MILANO

GWIAZDY NA POKAZIE JESIENNO-ZIMOWEJ KOLEKCJI DENI CLER MILANO

Kto pojawił się na warszawskim pokazie Deni Cler Milano? Przeczytaj relację, zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu i afterparty.

Pokaz kolekcji Deni Cler Milano był nie lada wydarzeniem w warszawskim środowisku mody. Gości zapewne zaskoczył fakt, że odbywał się on w dawnej fabryce wódek Koneser – wydawać by się mogło, że postindustrialne przestrzenie nie do końca odpowiadają charakterowi wydarzenia, jakim jest pokaz marki Deni Cler.

 

Tym niemniej, wydarzenie wypadło znakomicie – niemała w tym zapewne rola partnerów – koncernu samochodowego Jaguar, który zapewnił VIP-om eskortę na event, oraz Malibu, odpowiadającego za napoje.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/POKAZ DENI CLER MILANO W WARSZAWIE/w tekst 2.jpgfot. LAMODE.INFO/ Jacek Sroka

 

Wśród gości pojawiły się niebagatelne nazwiska – projektanci Ewa Minge i Łukasz Jemioł, fotograf Marcin Tyszka, założycielka szkoły Szkoły Stylu Monika Jaruzelska, stylista Tomasz Jacyków, oraz liczni przedstawiciele showbiznesu – Katarzyna Skrzynecka z mężem, Monika Richardson, Omenaa Mensah, Agnieszka Szulim, Tomasz Kammel, Alicja Resich-Modlińska, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Magda Gessler, Beata Ścibakówna oraz, oczywiście, Prezes Deni Cler w Polsce – Katarzyna Niezgoda.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/POKAZ DENI CLER MILANO W WARSZAWIE/Deni Cler Milano 133.jpgfot. LAMODE.INFO/ Jacek Sroka/ na zdj. Monika Jaruzelska

 

Choć stylizacje nie były zbyt oryginalne, nam udało się wyłowić wśród nich kilka perełek. Pięknie prezentowała się aktorka Beata Ścibakówna w sukience z malowanego w subtelne kwiaty jedwabiu. Nienaganny szyk pokazała również Monika Jaruzelska w białej sukience własnego projektu.

 

Po pokazie goście udali się na bardzo huczne afterparty, które, dzięki sprzyjającej, ciepłej nocy, odbywało się przede wszystkim na dziedzińcu pofabrycznego kompleksu. Z pewnością wielu z zaproszonych na wydarzenie gości zapamięta ten wieczór jako wyjątkowo udany.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/POKAZ DENI CLER MILANO W WARSZAWIE/w tekst .jpgfot. LAMODE.INFO/ Jacek Sroka

tagi: gwiazdy | wydarzenia | pokaz mody | Deni Cler |

podobne artykuły