Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA POKAZIE CHANEL METIERS D'ART PARIS-SALZBURG W NOWYM JORKU

GWIAZDY NA POKAZIE CHANEL METIERS D'ART PARIS-SALZBURG W NOWYM JORKU

Karl Lagerfeld nie daje sobie ani chwili na odpoczynek. Projektant niedawno zaprosił gości na pokaz Chanel Metiers d'Art Paris-Salzburg prosto do Nowego Jorku. Sprawdźcie, jakie gwiazdy pojawiły się w Park Avenue Armory!

Takie gwiazdy potrafi przyciągnąć zaledwie kilka wydarzeń branży mody. Marce Chanel udaje się to sezon po sezonie! Tym razem w Park Avenue Armory w Nowym Jorku pojawiła się ich cała plejada. Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji Chanel Métiers d’art Paris-Salzburg 2015, którą drugi raz, i w dodatku na tych samych modelkach, postanowił w Ameryce zaprezentować Karl Lagerfeld. Na widowni nie zabrakło więc Beyonce, Julianne Moore, Pharrella Williamsa, Kris Jenner, Patti Smith, Anny Wintour, Lily Rose-Depp, Lily Collins, Dakoty Johnson, Alexa Chung czy Lary Stone. Na pokazie swoją obecność musiała zaznaczyć również ulubienica Lagerfelda - Cara Delevingne, która w czasie after party wystąpiła na scenie w duecie z Pharrellem Williamsem!

 

Kolekcja Chanel Métiers d’art Paris-Salzburg 2015 to powrót do korzeni marki i słynnego żakietu Coco. Wśród najnowszych propozycji znalazły się bardzo dobrze skrojone płaszcze, klasyczne mundurki, garsonki, kobiece zakolanówki oraz szerokie spodnie. Całość uchwycona została w ziemistych, przybrudzonych barwach, a uwagę przykuwały intrygujące hafty i wzory.

 

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, kto jeszcze pojawił się na pokazie Chanel w Nowym Jorku!

tagi: Chanel Metiers d"Art | New York | Nowy Jork | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły