Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA GALI „KOBIETA ROKU GLAMOUR 2010”

GWIAZDY NA GALI „KOBIETA ROKU GLAMOUR 2010”

Prestiżowe nagrody rozdane! Zobacz, kto zwyciężył w plebiscycie i otrzymał statuetkę „Kobieta Roku Glamour 2010

25. maja w Zamku Ujazdowskim w Warszawie już po raz piąty redakcja miesięcznika Galmour wręczyła nagrody zwycięzcom plebiscytu Kobieta Roku Glamour. Jak co roku nagrody przyznawano za niezwykłe dokonania w poszczególnych kategoriach: aktorka, piosenkarka, wejście w stylu Glamour, kreatywna w biznesie, kobieta roku Glamour oraz mężczyzna roku Glamour. Na uroczystej gali pojawiły się licznie gwiazdy i osobowości polskiego showbiznesu.

 

Najważniejszą statuetkę kobiety roku Glamour otrzymała Doda za charyzmę i energię, które postanowiła wykorzystać do walki z białaczką. "To był taki rok, że, gdyby przyznawali nagrodę Rollercoaster, wygrałabym w 16. kategoriach. Istna sinusoida! Raz góra, raz dół. Rozwichrzony rok na każdej płaszczyźnie, ale też dający dużo przemyśleń, siły, doświadczenia, uszlachetniający i utwierdzający mnie w przekonaniu, że jestem na maksa twardą sztuką, że w każdej sytuacji potrafię sobie dać radę. Zawsze spadam na cztery łapy i nigdy się nie poddaję" - podsumowała miniony rok swojego życia.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA GALI „KOBIETA ROKU GLAMOUR 2011”/EN_00966488_0227 - Kopia.jpgfot. East News/ nagrodzone w plebiscycie Kobieta Roku Glamour 2011 - Weronika i Paulina Popardowskie, Sonia Bohosiewicz, Anna Dąbrowska, Monika Brodka, Małgorzata Leitner w imieniu Joanny Krupy oraz Doda.

 

 

Uroczystą galę poprowadził, jak zwykle dowcipny, Marcin Prokop w towarzystwie Anny Wendzikowskiej oraz Anny Jurgaś, redaktor naczelnej miesięcznika Glamour, która wręczyła nagrody poszczególnym laureatom. Tytuł "Aktorki Glamour" przypadł Sonii Bohosiewicz, która nie tylko zachwyca nas swoją artystyczną stroną, ale również stylistyczną - z imprezy na imprezę prezentuje się bowiem coraz szykowniej. "Piosenkarką Glamour" została triumfatorka niedawnych Fryderyków, Monika Brodka. "Glamour to bardziej cecha charakteru i ogólna postawa życiowa niż wygląd zewnętrzny, choć i on jest ważny. "Kobieta Glamour" to kobieta wyzwolona, nowoczesna, równa mężczyźnie. Przedsiębiorcza, ma rodzinę i świetnie potrafi łączyć życie prywatne z zawodowym" - podsumowała, odbierając nagrodę, wokalistka. Kreatywnymi w biznesie wybrano Weronikę i Paulinę Popardowskie - siostry, które w swojej artystycznej cukierni So Sweet Project wyczarowują słodkie dzieła sztuki. Wejście w stylu "Glamour" zrobiła natomiast Joanna Krupa. W imieniu nieobecnej prowadzącej programu Top Model, statuetkę odebrała jej menedżerka, Małgorzata Leitner. "Mężczyzną Glamour"  został Czesław Mozil. Nagrodę w imieniu muzyka odebrał Gienek Loska, uczestnik programu X-Factor, który podobnie jak jego programowi koledzy - Michał Szpak, Ada Szulc i Małgosia Szczepańska-Stankiewicz, zaśpiewał tego wieczoru dla publiczności.

 

Gala Kobieta Roku Glamour była nie tylko okazją do nagrodzenia osobowości polskiego showbiznesu, ale również okazją do przyjrzenia się stylizacjom gwiazd. Nam po raz kolejny zaimponowała Monika Brodka, która swoim otwartym podejściem do mody w naszych oczach otrzymuje kolejną nagrodę glamour.

 

Zapraszamy do galerii!

tagi: event | gwiazdy | Kobieta Roku Glamour |

podobne artykuły