PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GUCCI NA WYSTAWIE CHELSEA FLOWER SHOW

GUCCI NA WYSTAWIE CHELSEA FLOWER SHOW

Włoska marka Gucci zaprezentuje projekt własnego ogrodu na londyńskiej wystawie Chelsea Flower Show. Poznajcie szczegóły.

Londyńska wystawa Chelsea Flower Show co roku dyktuje najnowsze trendy w projektowaniu ogrodów. Tym razem, na wydarzeniu zadebiutuje również marka Gucci, która zaprezentuje własny pomysł, bazujący na ikonicznych nadrukach kwiatów, jakie pojawiały się w jej kolekcjach.

 

Specjalna ekspozycja zostanie stworzona przez projektantkę krajobrazów i ogrodów –Sarah Eberle i znajdzie swoje miejsce w strefie Fresh Garden.

 

„Flora była pierwszym ikonicznym motywem, znanym z przeszłości marki Gucci, dlatego postanowiłam go ożywić i zreinterpretować. Od tamtego czasu, wykorzystałam go na torebkach, sukienkach, szalikach oraz jako inspirację serii zapachów” – powiedziała Frida Giannini, dyrektor kreatywna włoskiej marki.

 

W czasie trwania wydarzenia, będzie miała również miejsce premiera limitowanej edycji torebki Lady Lock, na której znajdą się florystyczne nadruki. Specjalne modele będą dostępne w butiku na Sloane Street w Londynie.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Gucci | Chelsea Flower Show | Frida Giannini |

podobne artykuły