PL / EN
GOLDEN RULES – BIŻUTERIA ZE SZCZYPTĄ MAGII

GOLDEN RULES – BIŻUTERIA ZE SZCZYPTĄ MAGII

Nasze odkrycie w jubilerskim świecie!

Golden Rules to marka biżuteryjna założona przez Olivię Zmysłowski i Agnieszkę Kęskę-Joniec. Duet tworzy nieoczekiwane i odważne projekty hołdujące kobiecości, w każdej jej odsłonie.

Golden Rules – więcej niż biżuteria

Biżuteria Golden Rules wyróżnia się zabawą kolorem i formą, ale to zdecydowanie coś więcej niż jubilerskie dzieła w tej czy innej barwie i fakturze. Za każdym modelem kryje się bowiem symbolika i płynąca z niej moc.

Inspiracją do stworzenia pierwszej autorskiej kolekcji było słowo Orenda – w wierzeniach Indian utożsamiająca duchową energię, która przepełnia ludzi oraz otaczającą ich rzeczywistość, nadając im magicznego wymiaru. Tą dobrą energią Olivia i Agnieszka chciały się podzielić z każdą kobietą, która założy symboliczną biżuterię.


Pierwsza kolekcja biżuterii Golden Rules

Biżuteria wykonana ze srebra i pozłacana 24-karatowym złotem poświęcona jest motywom odzwierciedlającym kobiecą siłą. W kolekcji znajdziemy elementy sierpa księżyca, który odpowiada za kobiecość i wszystkie jej aspekty. Swoją obecność wyraźne zaznaczają również perły – symbol klasycznego piękna i ponadczasowej elegancji, które wpływają na pogłębienie naszej samoakceptacji. Wśród kamieni pojawia się również chryzokola w kwarcu. Minerał ten poza wyjątkowym zielononiebieskim odcieniem, oddziałuje na wewnętrzną moc, odpowiadając za pogłębione uczucia i mądrość.

Linię Orena tworzą kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki - sygnety, które charakteryzują ozdobne żłobienia i detale w duchu vintage.

Pierwszej kolekcji towarzyszy oniryczna kampania. Jej autorką jest fotografka Agnieszka Skuta.

goldenrules.com.pl

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Golden Rules | biżuteria |

podobne artykuły