Logotyp serwisu lamode.info
GLAMPUNKOWA KOLEKCJA ANJA RUBIK DLA GIUSEPPE ZANOTTI

GLAMPUNKOWA KOLEKCJA ANJA RUBIK DLA GIUSEPPE ZANOTTI

Już jest! Zobaczcie wyniki współpracy najsłynniejszej polskiej top modelki podziwianej za nieomylny zmysł do mody z popularnym włoskim projektantem obuwia Giuseppe Zanotti!

 

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że najsłynniejsza polska topmodelka zdecydowała się stworzyć limitowaną, kapsułową kolekcję obuwia i torebek sygnowaną swoim nazwiskiem dla swego przyjaciela Giuseppe Zanotti. Chodzą pogłoski, że projektant zaproponował współpracę Anji, podczas jednego z ich prywatnych spotkań, gdy udzielała mu ona cennych wskazówek przy tworzeniu kolekcji. Doradzała, komentowała i zasugerowała, że bardziej punkowa linia byłaby strzałem w dziesiątkę. W efekcie przyjaciel powierzył Rubik rolę projektantki przy najnowszym projekcie. Piękna top modelka już nie pierwszy raz w swoim CV może pochwalić się tym tytułem, gdyż pare sezonów temu stworzyła limitowaną kolekcję butów i torebek dla marki Quazi, której również jest ambasadorką.

 

 

Linia obuwia i torebek, zaprojektowanych przez Polkę dla włoskiego guru butów – Giuseppe Zanotti - pojawi się w sklepach już na początku marca (czyli za kilka dni!).  Modelka ponoć tak wzięła sobie do serca powierzone jej zadanie, iż pilnie czuwała nad konstrukcją obuwia, tłumacząc dokładnie szewcom swoją wizję. Rubik chce przełamać styl marki i planuje skupić się na stworzeniu punkowych butów. Kolekcja ma zawierać sporo gorsetowych wiązań i piercingowych dodatków. Elementy te inspirowane są osobistym stylem top modelki oraz stylem jej dwóch idoli -  Debbie Harry z Blondie i Davida Bowie.

 

 

Czego zatem możemy się spodziewać od stylowej gwiazdy? Rubik stwierdziła, że buty te mają być przede wszystkim seksowne oraz co najważniejsze – takie, które sama chętnie by założyła. Modelka przyznaje również, że uwielbia miksować style, a projektowane przez nią akcesoria mają być także odzwierciedleniem jej duszy – połączeniem erotyzmu z dziewczęcym punkiem. Jak wiemy Anja ma ona nieomylny zmysł do mody – w końcu nie raz została okrzyknięta ikoną stylu, a zdjęcia jej stylizacji notorycznie pojawiają się w różnych edycjach Vogue.

 

 

My osobiście nie mogliśmy się już doczekać efektów tej wspaniałej kolaboracji dwóch ikon świata modypołączenia pomysłów i szkiców Anji z doświadczeniem i wiedzą Giuseppe. Zobaczcie godną pozazdroszczenia kolekcję, która łączy wyrafinowaną wrażliwość z obiecującym wyglądem.

 

tagi: Giuseppe Zanotti | Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti | Anja Rubik projektantka | Anja Rubik ikona stylu | Anja Rubik buty | Anja Rubik |

podobne artykuły