PL / EN
„GILT TRIP” – SESJA TIMA WALKERA DLA MAJOWEGO W MAGAZINE

„GILT TRIP” – SESJA TIMA WALKERA DLA MAJOWEGO W MAGAZINE

Kolejna zachwycająca sesja autorstwa Tima Walkera. Tym razem jej bohaterką została Edie Campbell. Zobaczcie najnowszy edytorial z majowego W Magazine.

Gdziekolwiek nie zabrałby nas Tim Walker, zawsze możemy mieć gwarancję niezapomnianych estetycznych wrażeń. Przy okazji kwietniowej sesji dla W Magazine, mieliśmy okazję zapoznać się z popsurrealistycznym krajobrazem wyimaginowanego Toyland. W maju nasza wycieczka obrała kierunek na Wschód – do Yangon, największego miasta Birmy, które stało się tłem zachwycającego edytorialu „Gilt Trip” z Edie Campbell w roli głównej.

 

Jak wyznał fotograf, mistyczna podróż została zainspirowana m.in. piosenką The Beatles „Dear Prudence”. Główna bohaterka sesji prezentuje na sobie stylizacje, za które odpowiadał Jacob K. Walker przyznał, że cały zespół pracujący nad najnowszymi zdjęciami, został bardzo dobrze przyjęty przez okolicznych mieszkańców. „Nic nie przekraczało granic świętości, dla nas ludzi z Zachodu. Oni chcieli dzielić się z nami swoją kulturą i wspólnie ją celebrować. O tym właśnie jest ta historia – o celebracji kraju i jego piękna” – powiedział.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty!

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tim Walker | W Magazine | Edie Campbell | W Magazine maj 2014 | Jacob K |

podobne artykuły