PL / EN
GALA GONZÁLEZ W ORIENT EXPRESSIE – FILM KAMPANII MANGO TOUCH

GALA GONZÁLEZ W ORIENT EXPRESSIE – FILM KAMPANII MANGO TOUCH

Mroczny dworzec kolejowy, tajemnicza kobieta przypominająca Annę Wintour i scena ucieczki – to kadr z filmu promującego linię Mango Touch zaprojektowaną przez znaną blogerkę, stałą bywalczynię pokazów mody, Galę González.

Ponury dworzec kolejowy, stukot obcasów samotnie idącej kobiety, która niesie ze sobą intrygujący kufer. Obok podejrzana dama, która wyglądem przypomina redaktor naczelną amerykańskiego Vogue’a, wydaje polecenie śledzenia tej z walizką. W tle muzyka podtrzymująca chwile zgrozy. Po chwili, motyw kradzieży, jak się okazuje, cennej walizki. Przedstawiony opis nie jest jedną ze scen, które mogliśmy zobaczyć w thrillerze Starsza Pani znika Alfreda Hitchcocka. To obraz z filmu promującego kolekcję Mango Touch na jesień-zimę 2012, którą w pełni zaprojektowała znana blogerka, projektanta mody Gala González. W rolę kobiety niosącej kufer wcieliła się właśnie Gala. W wideo pojawili się również modele Joan Pedrola i Pablo Otero, którzy pomagali ukraść skarb ukryty w walizce Gali.

 

Gala González jest jedną z bardziej rozpoznawalnych blogerek modowych. Nie raz pojawiała się na stronach prestiżowych magazynów o modzie. W 2009 roku hiszpański Vogue ogłosił blogerkę It Girl. Jej twarz mogliśmy oglądać w kampaniach m.in. H&M, Mango czy Corello.

 

Mango Touch autorstwa Gali González to kolekcja biżuterii i akcesoriów. W jej skład wchodzą linie: Transparency , w której znajdziemy produkty wykonane z przeźroczystych materiałów; Modern Fetishism bazującej na miękkim aksamicie oraz Embellishment, która jest bogata w etniczne elementy.

 

źródło: www.youtube.com

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Mango | Mango Touch | Gala González | kolekcja jesień zima 2012/2013 |

podobne artykuły