PL / EN
FURNI COUTURE SHOP & MISS SPARK – WSZYSTKO NA MIEJSCU

FURNI COUTURE SHOP & MISS SPARK – WSZYSTKO NA MIEJSCU

Przedstawiamy nowy, interesujący i wielofunkcyjny butik Furni Couture Shop & Miss Spark przy modnej ulicy Mokotowskiej w Warszawie.

26. maja miało miejsce uroczyste otarcie butiku Furni Couture Shop & Miss Spark. Za tą skomplikowaną nazwą, a tak naprawdę dwiema osobnymi kryją się dwie kobiety, które postanowiły zaprezentować swoje niezależne pomysły na wspólnej przestrzeni.

 

Za Furni Couture odpowiedzialna jest Anita Król – miłośniczka wnętrzarstwa i pięknych przedmiotów codziennego użytku. Swój butik zaopatrza przede wszystkim ofertą marek amerykańskich i brytyjskich, chociaż znaleźć w nim można także projekty młodych polskich talentów. Asortyment sklepu rozciąga się od przepysznie pachnących świec Blanc & Rouge, przez pastelowe kosmetyki kąpielowe, po domowe i kobiece dodatki, a także buty Loft37. Poza sprzedażą butik zajmuje się odnawianiem i przywoływaniem antyków do kolorowego życia. Podczas wizyty w Furni Couture Shop odwieczne problemy z pomysłami na prezent rozwiązują się same!

 

tl_files/trendy/miejsca/FURNI COUTURE SHOP - WSZYSTKO NA MIEJSCU/IMGP9737.JPG

fot. LAMODE.INFO/ wnętrze butiku Furni Couture Shop & Miss Spark

 


Drugą część przestrzeni przy Mokotowskiej 5/11 zajmuje design Agnieszki Iskierki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Po wieloletniej pracy projektowej dla takich marek jak Solar, Reserved i Carry, przyszedł czas na stworzenie własnej działalności. Ubrania i biżuterię z metką Miss Spark by Agnieszka Iskierka (spark – ang. iskierka) charakteryzują przede wszystkim mocne kolory i nieskomplikowane formy. W odzieżowych kolekcjach, zarówno letnich, jak i zimowych obecne są żywe barwy (fuksja, fiolet, limonka, amarant), ponieważ – jak mówi właścicielka – dosyć ma szarości na polskich ulicach. Ceny projektów plasują się w przedziale od 300 zł za szorty do 600 zł za lekkie kurtki.

 

 

Furni Couture Shop & Miss Spark

ul. Mokotowska 5/11

Warszawa

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: modne miejsce | butik | Furni Couture Shop&Miss Spark | Warszawa |

podobne artykuły