PL / EN
FULL OF STYLE W ZŁOTYCH TARASACH!

FULL OF STYLE W ZŁOTYCH TARASACH!

Polska moda od niezależnych projektantów właśnie podbija zakupowe centrum stolicy! Butik Full Of Style właśnie otworzył swoje podwoje w warszawskich Złotych Tarasach. Poznajcie szczegóły!

Był pierwszą platformą internetową oferującą ubrania od polskich projektantów. Pierwszym projektem promującym to, co rodzime i pierwszym, który tę niezależną i różnorodną modę wprowadził do najbardziej prestiżowego i rozpoznawalnego centrum handlowego w Warszawie. Od 7. września Full Of Style funkcjonuje bowiem w trzech odsłonach! Jest nie tylko showroomem oraz internetowym sklepem, ale także stacjonarnym butikiem.

 

Skupia w swoim portfolio ponad 70 marek, jednak w Złotych Tarasach, na pierwszym poziomie w lokalu 145, znajdziemy te specjalnie wyselekcjonowane, zarówno przez zespół fullofstyle.pl jak i przez klientów, którzy zaopiniowali trzydziestu-pięciu ostatecznie wybranych projektantów. Wśród nich znalazły się także marki, które stworzyły limitowane kolekcje specjalnie dla Full Of Style. Postawiono, więc przede wszystkim na dobry i sprawdzony produkt, nie tylko na znane nazwiska.

 

Ceny w butiku skierowane są do szerokiej grupy docelowej. Znajdziemy w nim akcesoria i dodatki do 100PLN oraz projekty przekraczające 500PLN. Stacjonarnie kupimy także droższe kolekcje, które spełnią oczekiwania klientów stawiających na bardzo wysoką jakość tkanin i całkowicie unikatowe wzory.

 

Nie do końca znasz się na modzie? Nie ma problemu! Dużym atutem jest bowiem profesjonalna obsługa, znająca się na modzie, obcująca z nią od lat i która w butiku pomoże Ci świadomie wybrać to co najlepsze dla Ciebie i na określoną okazję.

 

Co o nowym przedsięwzięciu mówi założycielka Full Of Style, Agata Zych-Zielińska?

 

„Chcemy dotrzeć do nowych klientów i pokazać im, że polska moda nie musi kojarzyć się jedynie z Maciejem Zieniem i wysokimi cenami.  Doświadczenie nauczyło nas, że nie wszystko można sprzedać w sieci i nie wszyscy są amatorami zakupów online. Przekonaliśmy się o tym prowadząc rok stacjonarny showroom.

 

Niektóre modele są kompletnie pomijane przez użytkowników w sieci, a uwielbiane przez klientów, którzy odwiedzają nas osobiście. Mamy nadzieję, że klienci Złotych Tarasów przekonają się do polskiej mody, jak tylko zweryfikują jakość i ceny proponowanych przez nas modeli.”

 

My będziemy bacznie obserwować działania Full Of Style i na pewno odwiedzać. To kolejne miejsce warte wpisania na modną mapę Warszawy!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Full Of Style | Full of Style butik | Złote Tarasy | Full Of Style Złote Tarasy |

podobne artykuły