PL / EN
FRYZURY ŚLUBNE – TRENDY 2017

FRYZURY ŚLUBNE – TRENDY 2017

Przegląd najmodniejszych fryzur dla panien młodych prosto ze światowych wybiegów

Oprócz tygodni mody ślubnej, doskonałym źródłem inspiracji dla przyszłych panien młodych będą pokazy haute couture, podczas których coraz częściej pojawiają się kreacje dedykowane ślubom albo takie, które z powodzeniem sprawdzą się na tę okazję. Suknia jest najważniejszą składową stylizacji, ale istotnym jej dopełnieniem są również dodatki, makijaż i fryzura. Dzisiaj zajmujemy się tym ostatnim elementem. Sprawdźcie, które fryzury będą modne w sezonie wiosna lato 2017!

Upięcia ślubne 2017

Nieustannie w trendach ślubnych pozostają koki – obok wersji klasycznych, nisko i wysoko upiętych, pojawiają się popularne obecnie w modzie ulicznej tzw. pół koki, w których górna część jest podpięta, a dolna rozpuszczona. Jeżeli nie lubicie sztywnych fryzur, możecie zdecydować się na luźną wersję koka lub swobodną, lekką wersję każdej wybranej stylizacji – efekt będzie naturalny i nonszalancki. Wciąż możecie też wybrać warkocze lub kucyki – te pierwsze klasyczne, dobierane czy holenderskie, ale zawsze luźne, a te drugie  proste i wykończone na gładko. Idealne wykończenie fryzury z połyskiem stosuje się również w przypadku rozpuszczonych włosów i koków. Jeżeli jesteś fankami fal, droga wolna – najlepiej jak będą swobodne lub w stylu hollywoodzkim.

Pokaz mody ślubne Marco n Maria (fot. East News)

Fryzury ślubne gwiazd

Może warto przyjrzeć się również ślubnym fryzurom swoich idolek? Najczęściej kopiowaną stylizacją jest bez wątpienia ta wybrana przez Kate Middleton - kobiety chcą założyć suknię podobną do tej, którą prezentowała obecna księżna Catherine, mieć takie same makijaż, fryzurę i dodatki. Brytyjka postawiła tego dnia na delikatne eleganckie fale, które przykryła długim welonem z koroną. Jeżeli wolicie bardziej nowoczesne rozwiązania, sprawdźcie hollywoodzkie loki i prosy welon, jakie miała Ciara. Jeżeli macie półdługie włosy, spójrzcie na fryzurę Agyness Deyn. Modelka wybrała dziewczęcą fryzurę z lekko zawiniętymi końcówkami do środka. Naturalność lubi też Olivia Palermo. Amerykanka na swój ślub uczesała włosy w nonszalancki kucyk. Kciuk do góry dajemy również za bezpretensjonalność Solange Knowles, która zdecydowała się na swobodne afro. Jeżeli jesteście z kolei fankami stylu Kim Kardashian, możecie wziąć pod uwagę wyprostowane włosy zaczesane do tyłu. Która fryzura najlepsza?

Dodatki do fryzury ślubnych 2017

W tym sezonie jest w czym wybierać! Uzupełnieniem ślubnego koka może być biżuteryjna spinka, do kucyka możesz dodać opaskę, woalkę lub pokaźny kolczyk. Nadal popularne są welony, i te proste, klasyczne, śnieżnobiałe, i te bardziej fantazyjne w krojach, w różnych odcieniach bieli i uzupełnione czepcem, wiankiem lub tiarą. Jeżeli zamierzacie być oryginalną panną młodą, zastanówcie się wtedy nad koroną, beretem, pióropuszem lub kapeluszem.

ZOBACZ: SUKNIE ŚLUBNE WIOSNA LATO 2017

FRYZURY ŚLUBNE - TUTORIAL

Jeżeli jesteście stylistkami fryzur lub przyszłymi pannami młodymi i szukacie inspiracji, koniecznie zobaczcie piękne propozycje autorstwa uwielbianej przez kobiety artystki - Ulyany Aster. Na instuktażowym filmiku (pod galerią) zobaczycie, jak wykonać upięcie na bazie loków z kwiatami, warkocze kłosy zawinięte wokół głowy z pofalowanymi kosmykami przy twarzy, kwiatowe upięcie z trzech kucyków, luźny kok z dużą biżuteryjną ozdobą, boho warkocz ze zwijanych włosów oraz wysoki kok z tiarą.

Zajrzyjcie do galerii i wybierzcie fryzjerską stylizację ślubną dla siebie!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: ślub | fryzury | wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły