Logotyp serwisu lamode.info
FRYZURY SIÓSTR KARDASHIAN WIOSNA 2017

FRYZURY SIÓSTR KARDASHIAN WIOSNA 2017

Sprawdźcie, jakie stylizacje włosów wybrały w 2017 roku najpopularniejsze siostry świata!

Spis treści

1. Fryzura Kim Kardashian 2017

2. Fryzura Khloe Kardashian 2017

3. Fryzura Kourtney Kardashian 2017

4. Fryzura Kendall Jenner 2017

5. Fryzury Kylie Jenner 2017

Fryzura Kim Kardashian 2017

Najpopularniejsza celebrytka świata – Kim Kardashian w nowym roku powróciła do kruczej czerni. Lśniące włosy zazwyczaj nosi wyprostowane i rozpuszczone, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkową długość, bo sięgającą aż do pasa.

Fryzura Khloe Kardashian 2017

Khloe Kardashian nadal pozostaje wierna swojej blond metamorfozie w wersji ombre. Długie kosmyki nosi albo rozpuszczone pod postacią hollywoodzkich fal, albo wysoko upina w kucyk. W której wersji wolicie ją bardziej?

Fryzura Kourtney Kardashian 2017

Kourtney Kardashian, jako najbardziej naturalna z sióstr, stawia na prostotę również we fryzurze. Jej czarne, długie włosy są zazwyczaj rozpuszczone i w delikatnym nieładzie, a na wyjścia nosi je subtelnie pofalowane.

Fryzura Kendall Jenner 2017

Popularna modelka na co dzień w swojej pracy przechodzi wszelkie, również fryzjerskie, metamorfozy, dlatego off duty stawia na luz i naturalność. Ostatnio zdecydowała się ściąć włosy i obecnie prezentuje się w przedłużonym bobie. Lubimy!

Fryzury Kylie Jenner 2017

Najmłodsza z sióstr – Kylie Jenner, wzoruje się na Kim nie tylko w kwestii mody, ale i urody. Widać to również po jej włosach, które obecnie są super długie, proste i czarne.

Przejrzyjcie z nami Instagramy amerykańskich celebrytek i zobaczcie, jakie cięcia, kolory i stylizacje włosów noszą obecnie!

UWAGA KONKURS: WYGRAJ WYJAZD Z NAMI I MARKĄ CAMELEO NA PARIS FASHION WEEK!

tagi: Kylie Jenner | Kourtney Kardashian | fryzury | wiosna 2017 | gwiazdy | KIM KARDASHIAN | Kendall Jenner |

podobne artykuły