PL / EN
FRYZURY SIÓSTR KARDASHIAN WIOSNA 2017

FRYZURY SIÓSTR KARDASHIAN WIOSNA 2017

Sprawdźcie, jakie stylizacje włosów wybrały w 2017 roku najpopularniejsze siostry świata!

Fryzura Kim Kardashian 2017

Najpopularniejsza celebrytka świata – Kim Kardashian w nowym roku powróciła do kruczej czerni. Lśniące włosy zazwyczaj nosi wyprostowane i rozpuszczone, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkową długość, bo sięgającą aż do pasa.

Fryzura Khloe Kardashian 2017

Khloe Kardashian nadal pozostaje wierna swojej blond metamorfozie w wersji ombre. Długie kosmyki nosi albo rozpuszczone pod postacią hollywoodzkich fal, albo wysoko upina w kucyk. W której wersji wolicie ją bardziej?

Fryzura Kourtney Kardashian 2017

Kourtney Kardashian, jako najbardziej naturalna z sióstr, stawia na prostotę również we fryzurze. Jej czarne, długie włosy są zazwyczaj rozpuszczone i w delikatnym nieładzie, a na wyjścia nosi je subtelnie pofalowane.

Fryzura Kendall Jenner 2017

Popularna modelka na co dzień w swojej pracy przechodzi wszelkie, również fryzjerskie, metamorfozy, dlatego off duty stawia na luz i naturalność. Ostatnio zdecydowała się ściąć włosy i obecnie prezentuje się w przedłużonym bobie. Lubimy!

Fryzury Kylie Jenner 2017

Najmłodsza z sióstr – Kylie Jenner, wzoruje się na Kim nie tylko w kwestii mody, ale i urody. Widać to również po jej włosach, które obecnie są super długie, proste i czarne.

Przejrzyjcie z nami Instagramy amerykańskich celebrytek i zobaczcie, jakie cięcia, kolory i stylizacje włosów noszą obecnie!

UWAGA KONKURS: WYGRAJ WYJAZD Z NAMI I MARKĄ CAMELEO NA PARIS FASHION WEEK!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Kylie Jenner | Kourtney Kardashian | fryzury | wiosna 2017 | gwiazdy | KIM KARDASHIAN | Kendall Jenner |

podobne artykuły