PL / EN
FRYZURY DO SZKOŁY 2017

FRYZURY DO SZKOŁY 2017

Wybiegowe inspiracje dla uczennic i studentek!

Jeżeli jesteście znudzone rozpuszczonymi włosami noszonymi do szkoły i na uczelnię, sprawdźcie w naszym albumie i polecanym filmie, jakie ciekawe stylizacje proponują światowi projektanci oraz jak uczesać się zgodnie z zasadami dress code`u!

Fryzury do szkoły

Po fryzjerskich przyzwyczajeniach i standardowych uczesaniach, czas na odważniejsze rozwiązania – wariacje na temat kucyków, warkoczy i koków. Na wybiegach topowych domów mody podpatrzyliśmy świeże interpretacje tych trzech upięć. Jeżeli warkocze, to boxer braids, kłosy czy drobne wplecione w rozpuszczone włosy – wszystkie opcje luźne, niesforne. Jeśli kucyki, to albo na gładko z połyskiem, albo wręcz przeciwnie – swobodne, nonszalanckie. Koki to messy buns, wciąż modne pół upięcia, czyli wysokie małe koki przy rozpuszczonych włosach i dziewczęce dwa koczki. Jeżeli szukacie czegoś więcej, połączcie kucyk z warkoczem jak na pokazie Valentina Yudashkina lub kok z warkoczem jak u Diora.

Fryzura z pokazu Dior wiosna lato 2017 (fot. East News)

Jak się uczesać do szkoły

Na to pytanie mogą nam również odpowiedzieć zasady dress code`u. Na co dzień dla uczennicy i studentki odpowiednim strojem jest ten typu casual (sportowy). Ten rodzaj ubioru daje najwięcej swobody w wyborze nie tylko garderoby, ale i doborze fryzury. Odpowiednie będą warkocze, koki i kucyki, ale również rozpuszczone włosy (w przeciwieństwie np. do stroju typu business professional). Pamiętajcie jednak, że inna zasada obowiązuje w przypadku oficjalnych uroczystości szkolnych i akademickich - na egzaminach, na rozpoczęcie i zakończenie roku lub na inne specjalne okazje warto zrezygnować z rozpuszczonych włosów oraz luźnych upięć na rzecz koków wykończonych na gładko, klasycznych warkoczy lub kucyków z niewidoczną gumką.

POLECAMY: FRYZURY DO PRACY 2017 

Jak upiąć włosy do szkoły

Jeżeli szukacie inspiracji na konkretne fryzury albo macie pomysł, ale brakuje Wam wprawy, żeby wykonać wybraną stylizację, zawsze może Wam pomóc fryzjer, ale również tutorial. Możecie bez konieczności wychodzenia z domu, przyjrzeć się bliżej, jaki patent na szkolne uczesania mają Youtuberki. Polecamy poniższy instruktaż typu krok po kroku: aż 12 kreatywnych stylizacji, które są modne w tym sezonie, ale i doskonale sprawdzą się również w kolejnym roku. Co ważne: Asha Tregear, autorka nagrania, przekonuje, że wszystkie upięcia są super proste i jedyne, czego będziecie potrzebować, to gumki i wsuwki do włosów. Na video znajdziecie poradniki, jak czesać warkocze wokół głowy, upięcia z warkoczykiem na bok, fryzury w stylu boho, połączenie kucyka z warkoczem, połączenie koka z warkoczem czy półkoki. Polecamy!

Obejrzałyście już tutorial i całą galerię z fryzjerskimi trendami na 2017 rok? Które uczesanie wypróbujecie jutro?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: fryzury | TRENDY |

podobne artykuły