PL / EN
FREJA BEHA ERICHSEN W SESJI OKŁADKOWEJ DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE AUSTRALIA

FREJA BEHA ERICHSEN W SESJI OKŁADKOWEJ DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE AUSTRALIA

Styl etno jako temat przewodni sesji okładkowej wrześniowego wydania Vogue Australia. Jak na fotografiach autorstwa Inez & Vinoodh prezentowała się Freja Beha Erichsen? Sprawdźcie!

Na początku poznaliśmy okładkę wrześniowego wydania Vogue Australia. Jej bohaterką została Freja Beha Erichsen. Na klasycznym studyjnym zdjęciu z szarym tłem widniał nagłówek informujący czytelników, że to właśnie duńskiej modelce należy się tytuł „twarzy sezonu”.

 

Stylizacja okładkowa nie zapowiadała jednak eksplozji kolorów i wzorów, z którą mieliśmy się spotkać w trakcie oglądania całości edytorialu. I tak, ściany studio zostały pokryte wzorzystymi dywanami, a etniczne motywy i różnorodne faktury tkanin idealnie zlewały się z kolorowym tłem.

 

Wśród stylizacji, za które odpowiedzialna była Melanie Ward, pojawiły się projekty z najnowszych kolekcji marek takich jak m.in. Louis Vuitton, Etro, Valentino i Dolce &Gabbana. Ich folkowy charakter świetnie dopełniała krótka fryzura z grzywką, przywodząca na myśl modny wizerunek z dekady lat 70.

 

Piękna sesja, promująca jeden z dominujących jesienno-zimowych trendów to dzieło autorstwa niezawodnego duetu fotografów Inez & Vinoodh.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia.

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ferja Beha Erichsen | Vogue Australia | Inez & Vinoodh | Melanie Ward |

podobne artykuły