Logotyp serwisu lamode.info
FINAŁ AKCJI „WOLA DOCENIA DZIECI” W ATELIER NATALII JAOROSZEWSKIEJ

FINAŁ AKCJI „WOLA DOCENIA DZIECI” W ATELIER NATALII JAOROSZEWSKIEJ

Zakończyła się akcja małych projektantów. Co dzieci stworzyły przy pomocy Natalii Jaroszewskiej?

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w atelier Natalii Jaroszewskiej dzieci otrzymały gotowe produkty, które miesiąc wcześniej same zaprojektowały. W ramach akcji „Wola docenia dzieci”, w połowie kwietnia firma Wola poprosiła najmłodszych o stworzenie projektów wzorów ich wymarzonych rajstopek i skarpetek. Maluchy, przy wsparciu projektantki, namalowały wszystko to, co chciałyby znaleźć na swoich nóżkach.

 

Po sześciu tygodniach nareszcie zobaczyły swoje rysunki na gotowych produktach. Zaskoczenie było ogromne, ponieważ kwiatki, rybki i kurczaki na podkolanówkach i rajstopkach były identyczne jak te wcześniej narysowane przez dzieci. Mali artyści z dumą prezentowali swoje projekty oraz ich odzwierciedlenie. Z niemniejszym zadowoleniem reagowała Jaroszewska: „Jestem zachwycona gotowymi produktami. Odwzorowania marzeń dzieci są idealne. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak fantastycznej akcji i uważam, że o wiele częściej powinniśmy umożliwić dzieciom twórcze działanie i wyrażanie siebie”.

 

Podkolanówki i rajstopki z rysunkami dzieci trafią do sprzedaży wiosną przyszłego roku. Wszystkie będą oznaczone logotypem akcji oraz podpisem Natalii Jaroszewskiej.

 

tagi: dziecko | Wola docenia dzieci | Natalia Jaroszewska |

podobne artykuły