Logotyp serwisu lamode.info
FENDI KIDS - LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

FENDI KIDS - LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Urocze projekty, mali modele i zwierzaki wykonane sztuką origami - to wszystko zobaczymy w najnowszym lookbooku jesienno-zimowej kolekcji Fendi Kids. 

Jak najlepiej trafić do najmłodszych, i nie mniej wymagających klientów swojej marki? Skutecznie podziałać na ich wyobraźnię, tworząc oryginalny lookbook i wykorzystując elementy, które będą kojarzyć się z beztroską i zabawą. Jeśli do tego można jeszcze dołączyć elementy sztuki i edukacji, to uczyni percepcję kolekcji jeszcze bardziej efektywną.

 

Taką drogą postanowili pójść twórcy marki Fendi, którzy swoje jesienno-zimowe propozycje dla dzieci zestawili z fantazyjnymi figurami zwierzaków, które zostały wykonane popularną japońską sztuką orgiami. To właśnie w ich towarzystwie możemy oglądać (w przypadku dziewczynek) urocze sukienki, spódniczki, płaszczyki i pelerynki oraz sportowe bluzy, sweterki i klasyczne jeansy dla chłopców.

 

Paleta kolorów oscyluje wokół typowo jesiennych barw: burgundu, szarości i żółci, a także intensywnego petrol blue. Gdzieniegdzie pojawiają się również fantazyjne printy i zdobienia, co zdecydowanie uatrakcyjnia projekty włoskiego brandu.

 

Więcej rezultatów znajdziecie w naszej galerii. Zajrzyjcie koniecznie! 

tagi: Fendi | Fendi Kids | Fendi Kids jesień zima 2014/2015 |

podobne artykuły