PL / EN
FASHION TRENDS – SZKOLENIE Z TRENDÓW

FASHION TRENDS – SZKOLENIE Z TRENDÓW

W Łodzi, 11 i 12 września odbędzie się modowe szkolenie FASHION TRENDS. Sprawdźcie szczegóły!

Na polskim rynku modowym dzieje się coraz więcej. Już 11 i 12 września w Łodzi, odbędą się szkolenia przygotowane przez przedstawicieli nowojorskiej agencji trendów Fashion Snoop. Oprócz informacji na temat umiejętności projektowania kolekcji zgodnie z trendami i oczekiwaniami klientów, przewidziane jest również omówienie trendów na sezon jesień zima 2014/2015. Szkolenie podzielone jest na dwie części. Pierwszy dzień dedykowany jest modzie damskiej, natomiast kolejny zostanie poświęcony modzie męskiej. Oprócz tendencji na przyszły sezon, podczas Fashion Trends omówione zostaną bieżące trendy w modzie.

 

Szkolenie głównie kierowane jest do projektantów, menadżerów i właścicieli firm, których celem jest umiejętność wykorzystywania trendów i zwiększenie sprzedaży. O wysoki poziom retoryczny zadba Monika Onoszko, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, trener w zakresie trendów z dużym doświadczeniem.

 

Zapowiada się wykład z dużą ilością interesujących informacji, ćwiczeń i paneli dyskusyjnych.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Fashion Trends | szkolenie Fashion Trends | Monika Onoszko | trendy jesień zima 2014/2015 | agencja Fashion Snoop |

podobne artykuły