PL / EN
FASHION POLICE – PRESS DAY ISABEL MARANT DLA H&M

FASHION POLICE – PRESS DAY ISABEL MARANT DLA H&M

Zajrzeliśmy z aparatem na konferencję prasową połączoną z prezentacją kolekcji Isabel Marant dla H&M. Kto nas zachwycił swoją stylizacją? Sprawdźcie! 

 

Olivia jest autorkę bloga Variacje, na którym znajdziemy  stylizacje rodem z ulic europejskich metropolii. Czy moda zawsze musi być dosłowna? Choć bezpośrednia interpretacja trendów stanowi być może najprostszą drogę, by otrzymać modną stylizację, należy pamiętać, że obowiązujące tendencje nie posiadają zwykle ostro wyznaczonych granic, warto więc eksperymentować, dostosowując je do  osobistego wyczucia stylu. Z takiego właśnie założenia wychodzi Olivia Kijo.

 

 

Dziś urzekła nas stylizacja blogerki, która zachwyca biegłością, z jaką w nieoczywisty sposób traktuje modny tej jesieni grunge’owy trend. Spotkaliśmy się na dniu prasowym, gdzie odbyła się prezentacja kolekcji Isabel Marant dla H&M. Co na tę okazję ubrała blogerka? Czarny, oversize’owy sweter z H&M uzupełniła spodniami(H&M) typu skinny, które modnie poprzecinała na kolanach. Do tego kraciasta koszula z Zary przewiązana w biodrach i biała torebka na łańcuszku z vintage shop. Całość uzupełniła stylowymi botkami See by Chloe.

 

 

Co myślicie o tej stylizacji? My jesteśmy bardzo na tak!

 

 

Olivia Kijo press day h&m isabel marantfot. Jakub Pleśniarki / LAMODE.INFO - Olivia Kijo Press Day Isabel Marant Pour H&M

 

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Isabel Marant dla H&M | Press Day | Olivia Kijo | Variacje |

podobne artykuły