Logotyp serwisu lamode.info
EMMA WATSON W ZJAWISKOWEJ SUKNI PROJEKTU OSCAR DE LA RENTA I NOWEJ FRYZURZE

EMMA WATSON W ZJAWISKOWEJ SUKNI PROJEKTU OSCAR DE LA RENTA I NOWEJ FRYZURZE

Zobacz jak prezentowała się aktorka Emma Watson podczas światowej premiery filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2"!

Emma Watson na światowej premierze ekranizacji powieści Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2 olśniła wszystkich swoim wyglądem. Aktorka, która rozkwitała na oczach widzów postanowiła ostatecznie potwierdzić, że nie jest już dzieckiem, a atrakcyjną i dojrzałą kobietą. Bajkowa długa suknia projektu Oscar de la Renta z kolekcji na sezon jesień-zima 2011/2012 sprawiła, że Emma wyglądała elegancko i z klasą.

 

Aktorka od ostatniej premiery zapuściła włosy i delikatnie je przyciemniła. Do tak strojnej sukni zdecydowała się na gładką fryzurę i cięcie a’la bob. Nam osobiście bardziej podobała się w krótszej wersji, która nadawała jej odrobinę rock’owego charakteru. Jednak jest to tylko drobny szczegół, który i tak nie przyćmił ogólnego look’u Emmy. A Wy jak oceniacie jej stylizację?

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/EMMA WATSON W ZJAWISKOWEJ SUKNI PROJEKTU OSCAR DE LA RENTA I NOWEJ FRYZURZE/set.jpgEmma Watson w sukni Oscar de la Renta/ pokaz kolekcji Oscar de la Renta jesień-zima 2011/12

tagi: Emma Watson | aktorka | Harry Potter i Insygnia Śmierci | Oscar de la Renta | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły