PL / EN
EKSKLUZYWNY KALENDARZ GAGAMODELS 2019

EKSKLUZYWNY KALENDARZ GAGAMODELS 2019

Po raz pierwszy w kalendarzu znajdą się nie tylko fotografie. 

Z miłości do fotografii - to już szósta edycja kalendarza GAGAMODELS, który powstał w 2014 roku. Do tej pory ukazywano w nim modelki na czarno-białych zdjęciach. Po raz pierwszy w kalendarzu znajdą się nie tylko fotografie. Do pracy nad najnowszym projektem zaproszono aż trzynastu artystów.

GAGAMODELS: LIMITOWANA EDYCJA KALENDARZA

To kobiecość i sztuka stały się motywem przewodnim. W tym roku w kalendarzu GAGAMODELS znajdziecie prace zarówno znakomitych fotografów, jak i ilustratorów, rysowników czy plakacistów. Kolaże oraz ilustracje połączono ze zdjęciami przedstawiającymi modelki GAGAMODELS. Wprowadzono kolor oraz zwiększono ilość dzieł, tak by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Nowością są także prace dzieci - podopiecznych stowarzyszenia Potrafię Więcej.

Kalendarz GAGAMODELS: sesja zdjęciowa (fot. materiały prasowe)

Kalendarz GAGAMODELS wydawany jest w ekskluzywnej, limitowanej formie o nakładzie stu egzemplarzy. W tym roku postawiono na mniejszy format, w eleganckiej, ręcznie przygotowanej ramie z drewna.

Wszystkie przychody od początku stworzenia kalendarza GAGAMODELS przekazywane są na cele charytatywne. Każda osoba go współtworząca angażowała się w projekt całkowicie pro bono.

POLECAMY: 25 PYTAŃ DO… KATARZYNA SAWICKA (GAGAMODELS)

KALENDARZ GAGAMODELS: ARTYŚCI

Tak zróżnicowany projekt powstał dzięki kreatywności artystów, takich jak Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik, Jakub Szymański, Maksym Rudnik, Beata Śliwińska, Anna Halarewicz, Dawid Ryski, Aleksander Walijewski, Weronika Gos, Vitali Gelwich, Sebastian Person, Mateusz Frydrychewicz i Miłosz Bronisz.

W galerii prezentujemy zdjęcia stanowiące zapowiedź nowego projektu GAGAMODELS oraz momenty z backstage’u uchwycone przez fotografów.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: GAGAMODELS | fotografia | sztuka |

podobne artykuły