PL / EN
EKSKLUZYWNA LINIA OKULARÓW DITY VON TEESE

EKSKLUZYWNA LINIA OKULARÓW DITY VON TEESE

Amerykańska aktorka i modelka, Dita Von Teese stworzy własną linię okularów. Dowiedzcie się więcej.

Amerykańska aktorka, modelka i tancerka burleskowa – Dita Von Teese stworzy specjalną linię okularów dla pochodzącej z Los Angeles marki Dita Inc.


Jesienna kolekcja pojawi się już w następnym miesiącu w wybranych sklepach we Francji, Włoszech i Hiszpanii oraz będzie prezentować dziesięć unikalnych modeli okularów projektu Von Teese, dostępnych w cenach od 235 $ do 285 $.

 

„Inspiracją, jaka stała za kolekcją Dity Von Teese był elegancki kobiecy styl, utrzymany w klasycznym charakterze i idealny na każdą okazję. Dita Von Teese jest kwintesencją kobiety, która reprezentuje unikalną elegancję” – powiedział John Juniper, współzałożyciel marki Dita Inc. „Ona przywołuje amerykańską wrażliwość dawnych czasów, kiedy ludzie bardzo zwracali uwagę na detale i akcesoria, takie jak okulary przeciwsłoneczne, które uważamy za najważniejszy dodatek” – przyznał jego partner - Jeff Solorio.

 

Współpraca znanej aktorki z amerykańską marką nie jest przypadkowa. Gwiazda burleski pojawiła się w zeszłym sezonie w kampanii reklamowej marki. Nazwa firmy to również żaden zbieg okoliczności, a świadoma inspiracja postacią Von Teese, która od wielu lat przyjaźni się z Juniperem

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Dita Von Teese | Dita Inc. |

podobne artykuły