PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - MADDINKA

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - MADDINKA

Po raz kolejny zainspirował nas blog, którego autorka zachwyca nas swoimi casualowymi, ale niebanalnymi stylizacjami. Zobaczcie, który look w wydaniu Maddinki, szczególnie wpadł nam w oko tym razem! 

Martyna, autorka bloga Maddinka, jest świetnym przykładem na to, że łączenie basicowych i klasycznych elementów garderoby, to rozwiązanie, które niemal zawsze daje zadowalający efekt. Zwłaszcza, jeśli uzupełni się go o przemyślane dodatki – biżuterię, kapelusz czy ciekawe obuwie. Jedna z ostatnich stylizacji Maddinki, bo pod taką właśnie nazwą Martyna już od 2010 roku funkcjonuje w polskiej blogosferze, bardzo dobrze to pokazuje.

 

Do czarnych, jeansowych rurek (H&M) i białego t-shirtu (Sinsay) blogerka założyła lakierkowe półbuty marki New Look, które zdecydowanie dały zamierzony rezultat – jest zachowawczo, ale niebanalnie. Całość uzupełniła również o kardigan tej samej marki. Martyna, znana także ze swojej wielkiej słabości do nakryć głowy, tym razem sięgnęła po brązowy kapelusz marki H&M, który – jak sama przyznaje – od dłuższego czasu był na jej liście must have na ten sezon. W zestawie Maddinki nie mogło zabraknąć biżuterii, za którą blogerka wyraźnie przepada, a zamiast torby, zdecydowała się tym razem na plecak typu worek

 

Całą stylizację możecie obejrzeć w naszEJ galerii, a po więcej zajrzyjcie koniecznie na blog Maddinki

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Po mojej stronie lustra | Maddinka | blog | Maddy |

podobne artykuły