Logotyp serwisu lamode.info
BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - HEIDI KLUM

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - HEIDI KLUM

Bohaterką najnowszej odsłony naszego cyklu Bitwa na Włosy została piękna Heidi Klum. Sprawdźcie, jak fryzury modelki ocenił Piotrek z salonu U fryzjerów

Z grzywką czy bez? Przed takim dylematem stanął Piotrek Popławski z salonu U fryzjerów, który tym razem, oceniał dwie różne fryzury Heidi Klum. Sprawdźcie, w której wersji, piękna modelka i prowadząca amerykańskiej edycji „Project Runway” wypada zdecydowanie lepiej! 

 

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - HEIDI KLUM

fot. facebook.com/HeidiKlum

 

Heidi z grzywką – jesteśmy na tak! Modelka ma prostokątną twarz, więc takie cięcie wyrównuje proporcje. Prosta, równa, sięgająca linii oczu (a nawet na nie zachodząca) grzywka, wydłużająca się przy kącikach oczu, nadaje twarzy owalnego, czyli idealnego, kształtu. Przy okazji maskuje zmarszczki, tzw. ”kurze łapki”. Warto zwrócić uwagę na dobrze dobrany kolor – jasny blond ze słonecznymi refleksami,  który rozświetla twarz gwiazdy. Takie cięcie + kolor = najlepszy look dla Heidi Klum.

 

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - HEIDI KLUM

fot. facebook.com/HeidiKlum

 

Tutaj jest już gorzej. Ciemny, trochę mysi kolor włosów postarza, przytłacza modelkę. Brak grzywki powoduje, że prostokątny kształt twarzy Heidi bardzo się uwydatnia, nadając ostrych rysów. Na okładce magazynu gwiazda jest oczywiście wyretuszowana, ale na zdjęciach bez obróbki widać, że ma wyraźne zmarszczki wokół oczu, które – przy odsłoniętej twarzy – są mocno widoczne. Heidi Klum to piękna kobieta, ale – jak zresztą każda – w niektórych wersjach wygląda lepiej, a w niektórych gorzej. Ta, z pewnością, należy do słabszych i modelka powinna jej unikać.
tagi: Heidi Klum | fryzury gwiazd | bitwa na włosy | włosy gwiazd | U Fryzjerów | Piotr Popławski |

podobne artykuły