PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MACADEMIAN GIRL

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MACADEMIAN GIRL

Najbardziej barwna postać polskiej blogosfery nadal zaskakuje! Nie wiecie jak łączyć pirinty i dobierać dodatki? Możecie uczyć się tego od Tamary z bloga Macademian Girl. Jej najnowszy look to doskonałe połączenie wielu charakterystycznych detali. Zobaczcie!

Tamara w polskiej blogosferze jest rajskim ptakiem i chociaż nie każdy jest w stanie zobaczyć siebie w jej multikolorowych stylizacjach, to trudno zaprzeczyć jej wyjątkowości i niesamowitemu wyczuciu mody. Autorka bloga Macademian Girl studiuje architekturę wnętrz na szczecińskiej ASP, a nam w jej outfitach nie trudno dostrzec umiłowanie do sztuki.

 

Ciekawe formy, różnorodne wzory, moc barw i bogactwo akcesoriów – to właśnie klucz do sukcesu Tamary. Każda stylizacja jest zupełnie inna, chociaż wszystkie składają się na spójny wizerunek bloggerki.

 

Najnowsza stylizacja Tamary również nas urzeka. Zabawna koszula ozdobiona piękną kokardą i pokryta graficznymi wzorami w kształcie oczu została połączona z printową spódnicą wykończoną baskinką. W tej stylizacji każdy detal dodaje charakteru. Nietypowa torebka przypominająca domek dla lalek, „kryształowe” pantofelki i niesamowita ilość biżuterii – mogłoby się wydawać, że taka kompozycja wypadnie tandetnie, jednak wyczucie Tamary sprawia, że tak nie jest. Nie wspomnę już o nakryciu głowy, które można uznać za znak charakterystyczny bloggerki.

 

Jeśli nie wiesz jak łączyć printy i dobierać dodatki, a marzy Ci się wielobarwna stylizacja, powinnaś uważnie śledzić bloga Macademian Girl, jednak nasza rada jest taka – nie próbujcie tego same w domu! Niestety nie każdy rodzi się z takim wyczuciem mody i sztuki, jak Tamara.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Macademian Girl | blog | bloggerka |

podobne artykuły