PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – WZOROWE ZESTAWIENIA

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – WZOROWE ZESTAWIENIA

Motywo-mania sięga zenitu – w sezonie jesień zima 2012/13 wzory nosimy od stóp do głów. 

Sezon jesień zima 2012/13 to zdecydowany prymat wzoru nad kolorem – projektanci osiągnęli chyba szczyt motywo-manii. Desenie możemy łączyć na wiele sposobów, tej jesieni jednak najmodniejszy jest mono-look, który możemy zaobserwować miedzy innymi w kolekcjach Miu Miu, Rag&Bone, Rochas, Prada czy Louis Vuitton. Nadal modne jest też łączenie różnych wzorów, trend ten podtrzymują między innymi Mary Katranzou, Roberto Cavalli, Jonathan Saunders oraz Etro.

 

Same desenie przybierają różne formy – u Roberto Cavalli są to, tradycyjnie, wzory w lamparcie cętki, paski zebry i  inne „zwierzęce” motywy, zaś u Prady i Miu Miu to przede wszystkim drobne graficzne wzorki, nawiązujące trochę do op-artu lat 60. Paul&Joe oraz Rag&Bone stawiają na kwiaty, zaś Louis Vuitton tworzył luksusowe motywy ze szlachetnych kamieni.  

 

Nie ukrywamy, jest to jeden z trendów, który najtrudniej nosić – zarówno na co dzień, jak i od święta. Wzory nawet najbardziej proporcjonalnym sylwetkom mogą płatać różne figle – choć projektantom zależy również na zabawie proporcjami. My natomiast owszem, zachęcamy do eksperymentów, ale zarazem doradzamy ostrożność. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy jesień zima 2012/13 | moda damska | Miu Miu | Prada | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły