PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - CAJMEL VOL II

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - CAJMEL VOL II

Surowe połączenie czerni i bieli w bardzo delikatnym wydaniu. Dziś inspiruje nas kobieca stylizacja Karoliny Ościk, autorki bloga Cajmel.

Jak znaleźć równowagę pomiędzy ultramodnym kaprysem chwili a ponadczasowym szykiem? Dostosowanie najgorętszych trendów danego sezonu do niezmiennego, osobistego wyczucia stylu stanowi trudną sztukę, która nie zawsze udaje się nawet największym znawcom mody, jednakże przy odrobinie wprawy oraz zachowaniu umiaru i rozwagi można osiągnąć tak udany efekt, jak Karolina Ościk, znana w polskiej blogosferze jako Cajmel.

 

 

Popularna blogerka postanowiła stworzyć własną wariację na temat wszechobecnej tej wiosny tendencji black&white, zamiast jednak na ślepo podążać za graficznym szaleństwem, potraktowała temat z typowym dla jej stylu dziewczęcym minimalizmem. Prosta forma bluzki ożywiona ciekawym wykończeniem, spódniczka o cięciu przypominającym origami, delikatne sandałki w odcieniu nude i brak jakichkolwiek ozdób - naszym zdaniem ten zestaw to elegancja w czystej postaci.

 

 

Więcej stylizacji Karoliny znajdziecie na jej blogu Cajmel.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Karolina Ościk | Cajmel | blog | blogerka | dziś inspiruje nas blog |

podobne artykuły