PL / EN
BEYONCE W POLSCE - WSZYSTKIE STROJE Z KONCERTU

BEYONCE W POLSCE - WSZYSTKIE STROJE Z KONCERTU

Givenchy, Pucci, DSquared2, Ralph&Russo i wiele wiele więcej! przygotowaliśmy dla Was przegląd kostiumów, w których Beyonce wystąpiła podczas sobotniego koncertu na warszawskim Stadionie Narodowym, zobaczccie!

To było muzyczne wydarzenie sezonu! Sobotni koncert Beyonce na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnął prawdziwe tłumy miłośników wielkiego talentu słynnej piosenkarki (podobno frekwencja sięgała 52 tys. osób!), zaś znana z pełnych rozmachu występów wokalistka zadbała o to, by jej pierwszy show w Polsce był naprawdę spektakularny.

 

 

Świetnie skonstruowana setlista, dopracowana w najmniejszym stopniu scenografia i choreografia oraz pomysłowe stroje sceniczne sprawiły, że występ Queen B robił wprost hipnotyczne wrażenie. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili szczególnej uwagi na kostiumy, w których piosenkarka pojawiła się podczas Orange Warsaw Festival. Naliczyliśmy ich aż 9, zaś każdy z nich był tak wyjątkowy, że do tej pory nie jesteśmy w stanie wybrać naszego ulubionego projektu.

 

 

Choć od początku kariery Beyonce chętnie i często ubiera stroje uszyte przez jej mamę, Tinę Knowles, w czasie trasy The Mrs. Carter Show World Tour postanowiła postawić na stroje stworzone w atelier znanych projektantów oraz obuwie niezawodnego Stuarta Weitzmana. Biały, wyszywany perłami i kryształami kostium Ralph&Russo, skórzany minigarnitur i miękki kapelusz z szerokim rondem Pucci, ozdobiony lamparcim printem projekt KENZO, mieniący się tysiącami cekinów granatowy kombinezon Dennis-Kolpodinos, zwiewna sukienka maxi o ciekawym rozwiązaniu dekoltu w odcieniu karminowej czerwieni Alon-Livne a może błyszczące body z peleryną oraz zabawną czapeczką z uszkami prosto od projektującego dla Givenchy Ricardo Tisci?

 

 

Który z kostiumów, w których Beyonce pojawiła się podczas sobotniego koncertu w Warszawie, najbardziej przypadł Wam do gust?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Beyonce | Beyonce Knowles | Beyonce w Polsce | koncert Beyonce w Polsce | Beyonce na Orange Warsaw Festival | Beyonce na Stadionie Narodowym | Byonce Mrs. Carter Tour | Beyonce stroje sceniczne | Beyonce kostiumy z występów |

podobne artykuły