Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – VIKTOR I LUCAS ALEXANDER WRAZ Z MAMĄ NA PARIS FASHION WEEK

DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – VIKTOR I LUCAS ALEXANDER WRAZ Z MAMĄ NA PARIS FASHION WEEK

Na pokazie Stelli McCartney, który odbył się podczas Paris Fashion Week wyłapaliśmy pewną roześmianą rodzinkę. Zobacz, czym urzekła nas topmodelka Natalia Vodianova i jej urocze dzieciaki.

Trudno uwierzyć, że Natalia Vodianova jest mamą aż trójki dzieci. Trudno, bo sama wygląda co najwyżej jak ich starsza siostra. 29-letnia rosyjska topmodelka ma twarz anioła, przemiłe usposobienie i niemal zawsze się uśmiecha. Swoje równie roześmiane dzieciaki – Lucasa Alexandra, Viktora i Nevę często zabiera na największe modowe wydarzenia lub sesje zdjęciowe. Tym razem wypatrzyliśmy całą gromadkę podczas Paris Fasion Week na pokazie przyjaciółki modelki, Stelli McCartney. Jak przystało na wiernych fanów projektantki, w ich stylizacjach nie mogło zabraknąć elementów pochodzących z kolekcji Stelli. Natalia wybrała czarno-beżowy sweterek w duże pasy, a młodszy syn Viktor uroczą marynarę. Nas zainspirował nie tylko stylowy look tej rodzinki, ale absolutnie optymistyczne nastawienie do świata i uśmiech od ucha do ucha.

 

tl_files/kids/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - VICTOR I LUCAS ALEXANDER WRAZ Z MAMA NATALIA VODIANOVA/EN_00955444_0592.jpgfot. East News

tagi: dziecko | inspiracja dnia | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły