Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – SURI CRUISE

DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – SURI CRUISE

Młoda dama, Suri Cruise ponownie została naszą dziecięca inspiracją dnia. Tym razem podziwiamy jej letnie i bardzo dziewczęce zestawienie.

Choć ma zaledwie 5 lat, to o jej garderobie i stylistycznych wyborach słyszał już  pewnie cały świat. Mała Suri upodobanie do mody odziedziczyła po mamie i podobnie jak ona doskonale orientuje się w aktualnie panujących trendach. Większość stylizacji, które wybiera odbija się szerokim echem w świecie mody i pozostaje długo komentowana. Dzieje się tak nie bez przyczyny, córka Katie Holmes i Toma Cruise'a wybiera bowiem bardzo dorosłe, jak na swój wiek, kreacje. Szpilki czy futro? - jedno i drugie Suri w swojej garderobie już ma.

 

Nam przypadła do gustu stylizacja dziewczynki, którą zaprezentowała podczas wspólnych wakacji z mamą w Miami. Na niezobowiązującą przechadzkę Suri wybrała lekki i bardzo dziewczęcy zestaw w kolorze jasnego różu. Prosty, bawełniany tank top zestawiła z pożądaną w tym sezonie spódniczką długości maxi. Całość uzupełniła jedynie o parę klasycznych balerinek w odcieniu granatu, naturalnie rozpuszczone włosy i uroczy uśmiech.

 

tl_files/kids/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - SURI CRUISE/EN_00965210_0620.jpgfot. East News/ Suri Cruise w Miami

tagi: dziecko | inspiracja dnia | Suri Cruise | Katie Holmes |

podobne artykuły