Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – MASON DISICK

DZIECIĘCA INSPIRACJA DNIA – MASON DISICK

Owoc związku Kourtney Kardashian i Scotta Disicka - Mason inspiruje nas dziś swoją wakacyjną stylizacją prosto z plaży w gorącym Meksyku.

Jak wszystkie małe dzieci Mason uwielbia wodę, zabawy w piasku i słoneczną pogodę. Dzięki wysokim temperaturom, wie, że może nosić na sobie ubranka w liczbie niezbędnego minimum, które nie krępują jego ruchów. Podczas wakacji w gorącym Meksyku, gdzie chłopiec spędzał czas ze swoimi rodzicami - Kourtney Kardashian i Scottem Disickiem - wpadła nam w oko jego urocza i swobodna stylizacja.

 

Zestawienie ograniczone jest do minimum, jednak mimo to widać już w Masonie dryg do modny. Słynący z niebanalnych stylizacji rodzice już od najmłodszych lat starają się przekazać chłopcu tajniki stylu. Jeśli koszula z długim rękawem? - to obowiązkowo podwinięte mankiety. Jeśli szorty? - to tylko w modny deseń. Najważniejsza jest jednak równowaga i swobodne podejście do tematu. Plaża to wszak niezobowiązujące miejsce. Prosta i wygodna stylizacja może się okazać w 100% trafiona, jak ta w przypadku Maisona.

 

tl_files/kids/inspiracja dnia/DZIECIECA INSPIRACJA DNIA – MASON DISICK/EN_00963562_0018.jpgfot. East News/Mason Disick na plaży w Meksyku

tagi: Mason Disick | Kourtney Kardashian | Scott Disick | stylizacja dziecięca |

podobne artykuły