PL / EN
DUD.ZIN.SKA – KOLEKCJA DISTILLATION JESIEŃ ZIMA 2013/2014

DUD.ZIN.SKA – KOLEKCJA DISTILLATION JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Anna Dudzińska wyczarowuje kolejne cuda z dzianiny na sezon jesień zima 2013/2014. Koniecznie zobaczcie jej kolekcję Distillation.

Plastyczne formy, oryginalne faktury i ciekawe kontrasty skutecznie zwracają na siebie uwagę w kolekcjach Anny Dudzińskiej.  Co najważniejsze, przedmiotem większości jej eksperymentów jest dzianina. To, co potrafi z niej wyczarować polska projektantka, robi naprawdę piorunujące wrażenie.

 

Do osiągnięcia powyższego efektu, nie potrzebuje ani intensywnej palety kolorów, ani wyszukanych materiałów. Potrafi przedstawić wszystkie zalety czegoś, co zazwyczaj nie zabiega o większą uwagę.  Trzeba przyznać, że kiedy dzianina dochodzi do głosu w jej kolekcjach, często staje się poważną konkurencją dla innych materiałów.

 

Distillation to jesienno-zimowa kolekcja 2013/2014 marki DUD.ZIN.SKA, której szczególnym atutem jest wspomniana już plastyczność i faktura. Za główną inspirację, projektantka uważa zdjęcia Diane Tuft. Widać nawiązania do charakteru twórczości fotografki, którego podstawą jest przede wszystkim barwa i struktura przyrody. Kontrastowość kolekcji podkreślają przede wszystkim transparentne tkaniny, które zostały zestawione z oryginalnymi fakturami cienkich i grubych dzianin.


Takie kolekcje jak Distillation udowadniają, że szarości zdecydowanie daleko do oczywistości i banału.

 

Zobaczcie zdjęcia kolekcji marki DUD.ZIN.SKA, autorstwa Michała Andrysiaka. Przed obiektywem pojawiła się modelka Aleksa Materska z AMQ Models.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: DUD.ZIN.SKA | DUD.ZIN.SKA jesień zima 2013/2014 | DUD.ZIN.SKA kolekcja | Anna Dudzińska |

podobne artykuły