PL / EN
DRUGA EDYCJA BLOG IN STYLE

DRUGA EDYCJA BLOG IN STYLE

Druga edycja Blog in Style już za nami. Zobaczcie fotorelację z wydarzenia! 

W weekend 23-24 lutego we Wrocławiu odbyła się druga edycja Blog in Style. To świetna inicjatywa dla wszystkich, którzy pretendują do bycia członkiem blogosfery, bądź już nim są. Ostatnio w świecie mody słowo blogger nabrało nowego istotnego znaczenia.

 

 

Przez dwa dni uczestnikom zostały przybliżone tajniki pracy w magazynie poświęconym modzie. Kilka słów o swojej drodze do sukcesu powiedziała znana bloggerka Jessy Mercedes. Rozważano też między innymi takie kwestie tego, jak zdobyć akredytacji na Fashion Week Poland. Podczas wydarzenia odbył się również wykład LAMODE.INFO o naszej współpracy z polską blogosferą. 

 

 

Na warsztatach zjawiło się ponad 100 osób z całej Polski. Wśród prelegentów nie zabrakło znanych osób ze świata polskiej mody. Pojawili się między innymi: projektant Tomasz Olejniczak by Tomaotomo, Marta Krupińska, współpracująca z Hot Moda&Shopping, fotograf Łukasz Dziewic czy blogger Vanitas.

 

 

Weekendowe spotkanie było świetną okazją do podjęcia dyskusji na temat blogowaniu, modzie i przyszłości jaką niesie za sobą blogosfera. Zerknijcie na relację z drugiej edycji Blog in Style!  

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Druga edycja Blog in Style | Jessy Mercedes | Vanitas | Tomaotomo | Łukasz Dziewic |

podobne artykuły