PL / EN
DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017

DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017

Wiosenne nowości od Diora przyprawiają o szybsze bicie serca!

Jesli chodzi o nadchodzący sezon marka zadbała, by jednocześnie z nową linią kosmetyków do makijażu Dior Makeup jej wielbicielki zostały wyposażone także we wskazówki, jak za pomocą owych nowości stworzyć doskonały makijaż.

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/Visuel_7

 

fot. materiały prasowe

 

 

Tajniki Color Gradation – techniki polegającej na aplikowaniu kolorów stopniowo od jaśniejszych odcieni w stronę ciemniejszych w obrębie pełnej gamy barwnej, przedstawia make up artist Peter Philips, zaś jej efekty prezentują Bella Hadid i Lindsay Wixon w instruktażowych filmikach zamieszczonych na instagramie Dior Makeup.

 

 

DIOR COLOR GRADATION PALETTE

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/1.Visuel_5_LR.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

 

W skład makijażowej kolekcji wchodzi m.in. limitowana paleta cieni Dior Color Gradation Palette w ciepłej (Coral Gradation) i chłodnej (Blue Gradation) odsłonie. Każda z nich składa się z 4 cieni od najjaśniejszego do najciemniejszego.

 

 

DIOR DIORSKIN NUDE AIR COLOUR GRADATION

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/2.Visuel_2_LR.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

 

Delikatnie opalizujący puder Dior Diorskin Nude Air Colour Gradation w wiosennej odsłonie pojawia się w dwóch wersjach – 001 Radiant Nude i 002 Rising Pink.

 

 

AMBIANCE LIP GLOW SCRUB

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/3.AmbianceLipGlowSrub_F39_LR.jpg

 

fot. materiały prasowe


Ciekawostką tej kolekcji jest kosmetyk do ust: do must have’u marki w postaci aksamitnego balsamu odżywczego, na wiosnę dołącza delikatny scrub, który nie tylko przywraca skórze warg komfort i aksamitną gładkość, ale też ma wyjątkowo przyjemny zapach i smak.

 

 

DIOR ROUGE GRADIENT A LEVRES

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/4.Visuel_4_LR.jpg

 

fot. materiały prasowe

 

Dobrze przygotowane, wypielęgnowane usta gotowe będą na wiosenny makijaż. W limitowanej wersji pojawi się totalna nowość - Dior Rouge Gradient a Levres – ulubiony kosmetyk makijażystów w postaci pisaków do ust. Dostępny w 3 nasyconych, kryjących kolorach, dwustronny matowy specyfik pozwala stworzyć ciemniejszy pośrodku i jaśniejszy na brzegach warg, tętniący kolorami makijaż.

 

 

DIOR ADDICT LIPSTICK

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – K

 

fot. materiały prasowe

 


Dla wielbicielek bardziej klasycznego make upu ust odpowiednia będzie szminka Dior Addict dostępna w 5 elektryzujących odcieniach: 430 Peach Twist, 459 Coral Twist, 559 Rose Twist, 760 Fuchsia Twist, 850 Pink Twist, która również charakteryzuje się wysoką zawartością pigmentu.

 

 

LE VERNIS

 

MATERIALS_2016/URODA/MAKIJAZ/DIOR MAKEUP – KOLEKCJA COLOR GRADATION WIOSNA 2017/5.Visuel_6_LR.jpg

 

fot. materiały prasowe


Dopełnieniem tej pięknej, tętniącej żywymi kolorami kolekcji jest seria 4 lakierów do paznokci Le Vernis. Early w jasnożółtym odcieniu, który to został wskazany przez eksperta w kwestii kolorystycznych trendów - Pantone jako jeden z wiodących w bieżącym roku, jest wisienką na torcie tej kolekcji!

 

Pozostałe to zielonkawy 800 Now a także brzoskwiniowy 340  Maybe  i 873 Sudden intensywnym różu – oba w limitowanej edycji. 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Dior | Dior makeup | wiosna 2017 | makijaż | DIOR |

podobne artykuły