PL / EN
TESTUJEMY NOWY DEZODORANT GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

TESTUJEMY NOWY DEZODORANT GARNIER MINERAL INVISIBLE 48H CZARNY BIAŁY KOLORY!

Długotrwała ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i walka z uciążliwymi przebarwieniami na ubraniach? Specjalnie dla Was sprawdziłyśmy nowy dezodorant Garnier Mineral Invisible 48h. Przeczytajcie, co o nim sądzimy!

Najbardziej uciążliwy problem przy używaniu dezodorantów? Delikatniejsze dezodoranty nie zapewniają nam dostatecznej ochrony przed potem i przykrym zapachem, natomiast antyperspiranty powodują podrażnienia skóry i zostawiają ślady na ubraniach. Jak dotąd prawie wszystkie używane przez nas produkty nie odbiegały od tej niemiłej reguły, nic więc dziwnego, że nieco podejrzliwie podeszłyśmy do nowego dezodorantu Garnier, reklamowanego jako to pierwszy antyperspirant marki, który chroni wszystkie ubrania (czarne, białe i kolorowe) przed plamami i odbarwieniami.

 

 

Zamiast kolejnego rozczarowania spotkała nas jednak bardzo miła niespodzianka! Po dwóch tygodniach testowania dezodorantu w sprayu, możemy już definitywnie potwierdzić: nowy kosmetyk francuskiej marki jest naprawdę skuteczny! Do głównych zalet Mineral Invisible 48h Czarny Biały Kolory należy:

 

 

ZAPACHdelikatny i lekko pudrowy, dość intensywny w chwili rozpylenia, po chwili staje się mniej wyczuwalny, przez co dobrze komponuje się perfumami


PROFESJONALNA OCHRONA NASZEGO CIAŁA… – dezodorant równomiernie się rozprowadza, szybko schnie i nie podrażnia wrażliwej skóry pod pachami. Skutecznie ogranicza potliwość i niweluje przykry zapach, choć radzimy używać go częściej niż raz na 48 godzin.

 

… I TKANIN – kosmetyk nie pozostawia białych plam na czarnych topach, żółtych przebarwień na białych koszulkach czy spłowiałych obszarów na kolorowych ubraniach. Materiał pod pachami nie sztywnieje, a my oszczędzamy na kosztownych środkach do prania ręcznego.

 

EKOLOGICZNOŚĆ – produkt nie zawiera parabenów ani alkoholu, więc używając go nie przyczyniamy się do degradacji środowiska.

 

 

NASZ WERDYKT: Dezodorant Mineral Invisible 48h Czarny Biały Kolory marki Garnier to świetny wybór dla wszystkich, którzy oprócz dbania o higienę osobistą troszczą się także o świeży wygląd swoich ubrań. Zdecydowanie polecamy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Garnier | dezodorant Garnier | Garnier Mineral Invisible 48h Czarny Biały Kolory | dezodorant Garnier test |

podobne artykuły