PL / EN
DEREK LAM PO RAZ KOLEJNY WSPÓŁPRACUJE Z ESTĔE LAUDER

DEREK LAM PO RAZ KOLEJNY WSPÓŁPRACUJE Z ESTĔE LAUDER

Estée Lauder już po raz siódmy tworzy makijaż dla projektanta Derek Lam. Zobaczcie zdjęcia z backstage'u pokazu i propozycje makijażu na jesień zimę 2013/14 według  zespołu Toma Pecheux, Dyrektor Kreatywny ds. Makijażu Estée Lauder.

Podczas ostatniego New York Fashion Week odbył sie pokaz Derek Lam, do którego makijaż, inspirowany kolekcją projektanta, stworzyła marka Estée Lauder. Ten zaszczyt przypadł im już po raz siódmy!

 

 

Tom Pecheux, Dyrektor Kreatywny ds. Makijażu, poprowadził zespół 13 makijażystów. Razem stworzyli na 27 modelkach niezwykły look. Makijaż inspirowany był kolekcją projektanta, w tym tkaninami i kolorami jakie do jej wykonania zostały użyte. Całość to minimalistyczny, wyrafinowany, miejski styl hippie.

 

 

W makijażu dla Derek Lam od Estée Lauder najważniejszym elementem są oczy i usta. Powieki pomalowane w samym środku metalicznym cieniem sprawiają wrażenie płaskich, jak dwuwymiarowy obraz na płótnie. Usta pociągnięte zostały mocną i intensywną mieszanką kolorów brązowego, bordowego i burgundu. Cera wygląda świeżo i świetliście i ma satynowo - matowe wykończenie.

 

 

Znana manikiurzystka Jin Soon Choi i jej zepsół zajęli się manikiur, malując paznokcie lakierem Estée Lauder Pure Color Nail Lacquer.

 

 

Zobaczcie zdjęcia z backstage'u pokazu Derek Kam jesień zima 2013/14 i propozycję makijażu według Estée Lauder !

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Derek Lam | Estee Lauder | Tom Pecheux | Jin Soon Choi | New York Fashion Week |

podobne artykuły