Logotyp serwisu lamode.info
DEGLINGOS BUCIKI, Z KTÓRYMI DZIECI NIE BĘDĄ CHCIAŁY SIE ROZSTAĆ

DEGLINGOS BUCIKI, Z KTÓRYMI DZIECI NIE BĘDĄ CHCIAŁY SIE ROZSTAĆ

Wilk, kot, krowa - i inne zwierzęta zawładnęły kolekcjami marki Deglingos. Poznajcie buciki, które uprzyjemnią Waszym dzieciom trudną naukę chodzenia!

Deglingos to francuska firma, która postanowiła stworzyć własną interpretację świata zwierząt. Świata, tak lubianego przez najmłodsze dzieci. Śmieszne i szalone postaci zawładnęły więc kolekcjami marki, w których odnaleźć można zarówno przybory szkolne, maty edukacyjne, gry planszowe i całą masę zabawek, przytulanek czy breloczków.

 

Nas szczególnie zaintrygowały jednak nietypowe kapcie, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym dzieciom. Standardowe buciki zostały bowiem zaaranżowane na zwierzęta ze świata Deglingos. Jest więc mało groźny wilk,  zwariowana krowa i nieco zakręcony kot – w takich bucikach nauka chodzenia z pewnością sprawi Waszym pociechom jeszcze więcej radości.

 

Dorośli z kolei ucieszą się z informacji, że wszystkie produkty marki są testowane w jednym z najbardziej znanych laboratoriów na świecie, zgodnie z europejskimi przepisami EN71, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa.

 

Kolekcje Deglingos znajdziecie w sklepie Natural Kids.

tagi: Deglingos | moda dziecięca | dziecko |

podobne artykuły