PL / EN
DAVID BECKHAM BODYWEAR H&M – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

DAVID BECKHAM BODYWEAR H&M – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2012/13

Jesienno-zima odsłona kolekcji bielizny Davida Beckhama dla H&M już w sprzedaży! Zobaczcie kampanię reklamową, a w niej – niezmiennie przystojnego ex-piłkarza

David Beckham nie rzuca słów na wiatr. Gdy świat obiegła wiadomość o jego projektach, były piłkarz podkreślał, że pragnie, by było to długofalowe przedsięwzięcie. Jak powiedział, tak zrobił – i już dziś możemy zobaczyć efekty jego dalszej pracy.

 

Podobnie jak ostatnio, Beckham wystąpił również w kampanii reklamowej. Zdjęcia ponownie utrzymano w surowej, czarno-białej kolorystyce, oddającej prostotę kolekcji i ukazującej zabójczo przystojnego sportowca.

 

Jestem bardzo podekscytowany nowa kampanią David Beckham Bodywear dla H&M. Chciałem za pomocą tych zdjęć pokazać siłę oraz jakość jaka stoi za moim projektem, a także jego funkcjonalność. Kolekcja składa się z wielu rożnych elementów i jest niesamowicie wygodna. Jak tylko produkty trafiły do sprzedaży, stało się dla mnie oczywiste, że będę ich używał na co dzień! – komentuje David Beckham (cyt. za materiały prasowe H&M).

 

Autorem zdjęć jest Allasdair McLellan. Kolekcja dostępna jest już w 1800 sklepach marki i w 44 krajach na całym świecie oraz w sprzedaży on-line

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: David Beckham | David Beckham Bodywear | H&M |

podobne artykuły