PL / EN
ANDREJ PEJIC W KAMPANII SILVIAN HEACH NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

ANDREJ PEJIC W KAMPANII SILVIAN HEACH NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Nie trudno się pomylić i stwierdzić, że na zdjęciach do kampanii Silvian Heach w seksownych sukienkach widać piękną modelkę, bowiem Andrej Pejic ma w sobie więcej pierwiastka żeńskiego niż niejedna kobieta.

Silvian Heach to młoda, prężnie rozwijająca się włoska marka. W swojej ofercie ma ubrania i akcesoria zarówno dla kobiet, jak i dzieci. W kampanii damskiej kolekcji na nadchodzący sezon jesienno-zimowy wystąpił androgyniczny model Andrej Pejic.


Czarno-białe zdjęciach, a na nich długonoga i długowłosa postać o delikatnych rysach ubrana w seksowne sukienki. Naprawdę trudno dostrzec męski pierwiastek w serbskim modelu, który w niezwykle krótkim czasie znalazł się na samym szczycie w świecie mody. To właśnie jego wyjątkowa uroda sprawiła, że stał się obiektem powszechnego zainteresowania. Po dwóch latach od zaistnienia w branży modeowej wciąż jest na szczycie.

 

W kampanii Silvian Heach wcielił się w rolę hollywoodzkiej gwiazdy znajdującej się w świetle reflektorów. Wygląda niezwykle kobieco w rozpuszczonych włosach, a makijaż z przydymionymi oczami dodaje modelowy seksapilu, aż trudno uwierzyć, że jest mężczyzną.

 

W stylizacjach króluje ponadczasowa czerń, ale tkaniny różnią się fakturą. Niektóre są matowe, inne prześwitują, a część jest pokryta cekinami. Kilka ubrań i akcesoriów jest wykonana ze skóry, co dodaje całej kolekcji mocnego charakteru.

 

Zobaczcie zdjęcia!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Andrej Pejic | Silvian Heach |

podobne artykuły