PL / EN
DARIA STROKOUS DLA AMERICANA MANHASSET – WIOSNA 2014

DARIA STROKOUS DLA AMERICANA MANHASSET – WIOSNA 2014

Daria Strokous jako chłodna blondynka z filmów Alfreda Hitchcocka. Zobaczcie jej sesję dla Americana Manhasset, inspirowaną produkcjami mistrza suspensu.

Znane nowojorskie centrum handlowe Americana Manhasset, specjalizujące się w sprzedaży marek luksusowych, postawiło na bardzo ciekawą promocję, dzięki kampanii inspirowanej twórczością Alfreda Hitchcocka. Cytowanie mistrza suspensu nie jest żadną nowością w sesjach zdjęciowych, a jednak trudno zaprzeczyć, że stosowanie takich ponadczasowych chwytów, to zawsze doskonały pomysł. Warunkiem sukcesu jest oczywiście dobra realizacja, której z pewnością nie można odmówić zdjęciom, na których pojawili się Daria Strokous i Alex Lundqvist.

 

Rosyjska modelka wcieliła się w role najsłynniejszych blondynek Hitchcocka. Jako Marion Crane z „Psychozy” pojawiła się w słynnym motelu Batesa. Innym razem przeniosła się na nadmorskie wybrzeża San Francisco, upodobniając się do Madeleine Elster z „Zawrotu głowy”. Była Melanie Daniels z „Ptaków”, przerażoną Margot Wendice z „M jak Morderstwo”, a innym razem chodziła z przystojnym Roger Thornhillem po Górze Rushmore, imitując słynną scenę z „Północ - północny zachód”.  W każdej sytuacji dbała o swój perfekcyjny wizerunek, nosząc na sobie takie marki jak Chanel, Prada czy Oscar de la Renta.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie całą sesję!

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Daria Strokous | Daria Strokous dla Americana Manhasset | Americana Manhasset | Alfred Hitchock |

podobne artykuły